sony taf 590 es

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
radmaris
Kontaktovat uživatele:

sony taf 590 es

Příspěvek od radmaris »

zdravím všechny ,mám na vás velikou prosbu,nemáte někdo návod k zesilovači Sony TA F 590 ES ?
Dnes jsem jej dostal darem,tak bych rad propojil aspoň s porádnym koncem.Mam tu starsi ,ale v super stavu Hitachi s vu metry
Vůbec netuším ,jak to propojit,když jsem zkoušel do adaptor tak neslo ovládat preamp část zesilovače
Všem děkuji za pomoc

timcs
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: sony taf 590 es

Příspěvek od timcs »

A to si zapájal do adaptor in alebo out? Z adaptor out do koncáka by teoreticky mal zosík fungovať ako predzosík.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

timcs: Adaptor out/in nie je výstup predzosilňovača/vstup koncového stupňa ale slučka pre ekvalizér alebo zvukový proces na linkovej úrovni a neovplyvňovaný nastavením ovládacích prvkov na zosilňovači.
Výstup predzosilňovača je Pre Out a ten má až TA-F 690.
radmaris: Bez úpravy zesilovače (vytažení výstupu Pre Out) to nejde. Jedině nouzově ze sluchátkového výstupu - ale to proženeš signál zbytečně jedním koncem, pak ho zase srazíš odporama a pošleš do dalšího konce. A jinak, VU metry sice budou chybět ale zvuk konce toho Soňáka bude na 99% lepší, než toho Hitachi, který bude mít taktéž na 99% hybridní konce.

radmaris
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radmaris »

Chlapi všem vám chci poděkovat za pomoc,ano máte pravdu,on samotný ten zesilovač umí hrát i tak parádně bez konce ,přecijen ES edice :) diky : S499_1023 *2thumbsup*
Třeba seženu za čas ten další model a VU metry zapojím .
ještě jednou moc díky *2thumbsup*
zkoušeno propojení s pioneer pdr 05,braun atelier 02,03,technics menic 110cd a dvd 2910 Denon ,hraje to docela slušně *palec*
kumbu : diky za odkaz na manual *palec*

Odpovědět