Stereo do 30 000,- vaše názory

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
husajn
Kontaktovat uživatele:

Stereo do 30 000,- vaše názory

Příspěvek od husajn »

Zdravím vás,

rád bych pořídil stereo soustavu. Momentálně se mi líbí dle parametrů Yamaha R-N500 ( rád bych využíval moderní technologie streamování hudby a přitom aspoň trochu zachoval kila mědi a železa na kanál )
-> nějaký jiný typ v této kategorii ? klidně i bazarovka

Popřípadě jak pořešit ty síťové služby ( jakým zařízením ) + k tomu koupit nějaký starší osvědčený stereo zesilovač, který by tyto a podobné repro utáhl i od spodních kmitočtů ?

K tomu nějaké repro. Ideálně sloupovky. Líbí se mi něco ve stylu Jamo C97. Repro nemusí být vůbec nové. Takže typům na bazarové zboží k tomuto stereo recieveru se nebráním.
+- do 20 000kč za pár.

Rád bych ochutnal ten parádní pocit živosti a prostorovosti zvuku a zároveň sílu a mohutnost.

Děkuji za vaše rady a poznámky.

Dinosaurjr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Stereo do 30 000,- vaše názory

Příspěvek od Dinosaurjr »

Spíše sem nasyp, z čeho vybíráš... Tady je nový základ
http://www.hifipartner.cz/vybrane-sesta ... 0m²-detail
jinak se poohlédnout po ověřeném bazaru.

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

Já provozuji spokojeně toto,převážně rock http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... voice-df6/

kubas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubas »

tak to já se rozhodoval mezi df 6 a AE NEO 4.Vybral jsem si AE NEO 4,dynavoice df 6 u metalu a rocku hučí, jak prase.

Dinosaurjr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dinosaurjr »

No chtělo by to více info, třeba co TV ? Jak moc je nutný internet právě takto resp. nebylo by lepší (ale dražší) NB - USB DAC - zesilovač ? Na internetu najdeš mraky zahraničních radií (youtube), tak proč chtít (platit) za stereo receiver, když si na NB v klidu vybereš. Přijde mi lepší stereo zesilovač a DAC. Pokud Y, tak Yamaha A-S701 nebo raději Yamaha A-S1100.

cepik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cepik »

Yamaha A S1100 je skvělej silič, slyšel jsem ho a porovnával s nadem C 375. A navíc má úžasnej vzhled, je nádhernej, po zvukový stránce velmi detailní čirý sound. Pro někoho možná až sterilní ale skvělej, moc se mi líbil. Na můj vkus vyšší cena, nicméně si myslím že drahý věci nejsou na hovno, ale věci na hovno jsou drahý :?:
je to o poslechových preferencích. Ne každej je ochotnej dát za silič takovýhle peníze, ale je fakt, že v dnešní době kdy každej k.k.t má jabko za patnáct, který za dva-3 rocky vymění za další, si myslim dát korunu za hodnotnou věc která bude dělat službu (doufám že alespon v této cenové relaci jsou už a čekám je tu - DÍLY NA HORNÍ HRANICI
KVALITY, ne čínský noname) dlouhou spoustu let, alespon 10xdéle...než telefon či tablet, kterej zpravidla za 2-3roky není..
bylo by smutné kdyby ani v dnešní době by se nevyrábělo nic, co by vydrželo takhle dlouho, což ukáže až čas...
a pokud ne, tak nechápu tu cenovku. Aby mi to hrálo supr ale pět let...tak to by stálo za vyl.ž pr..l *fnuk*

Odpovědět