Streamer?

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Tapir1
Příspěvky: 97
Registrován: 19 lis 2019 14:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od Tapir1 »

Asi je potřeba se rozhodnout, co u streameru preferuješ a to i vzhledem ke stanovenému rozpočtu. Pokud HDMI (dokonce eARC) pro TV, ber Bluesound Node 3 a s CXA 80 máš možnost vyzkoušet různé možnosti propojení - analog, koax i optický digitál a dokonce USB. Dle recenzí právě USB hraje zvukově nejlépe. Navíc získáš skvělou a intuitivní možnost ovládání Tidal díky platformě BluOS a nativní podporou MQA.
Pokud nepotřebuješ HDMI a TV připojíš optikou, ber CA MXN10, neboť má o něco lepší zvuk. Ovšem nemá podporu MQA. Aplikaci StreamMagic neznám, tak nedokážu posoudit... Zvukově to bude velmi obdobné. Tak pak dej vědět rezultát jak a co hraje. Ostatní návrhy bych z důvodu mírného ne komfortu ovládání a propojení vypustil, neb nic převratného ani nepřinesou. *sunglases*

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od Lemon »

Audio MXN10 nemá regulaci hlasitosti. To je velký diskomfort. Mnoho lidí včetně mě, využívá regulaci hlasitosti přes apku. Ten WIIM PRO nemá zásadní nedostatek. Navíc lze k němu dokoupit i originál dálkový ovladač.

jbajci
Příspěvky: 143
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer?

Příspěvek od jbajci »

Podporu MQA bych už asi neřešil, Tidal má snad přejít na hires FLAC stejně jak to má Qobuz. Informace jsem získal zde: http://archimago.blogspot.com/2023/07/q ... -roon.html. V článku je další odkaz.

Tapir1
Příspěvky: 97
Registrován: 19 lis 2019 14:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od Tapir1 »

Ten WIIM PRO neznám, ale po přečtení několika recenzí by mohl přes dig. výstup hrát s CXA 80 slušně (v této kategorii). Chtělo by to slyšet. 😎

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od Lemon »

Tak přes ten digitál prý hraje lépe jak mnohem dražší zařízení.

ugro
Příspěvky: 52
Registrován: 29 čer 2022 13:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od ugro »

Viacmenej som po rozsiahlych čítaniach vyzerá ze zvukovo a kvalitou bude nalepsi CA MXN 10, D/A ma slušny oproti inym v tych cenach , čiže tam bude lepšie nechať prácu nanom a do CXA 80 ísť RCAčkami ( možno ma opravite).

Ovládanie hlasitosti sa bude ovládať cez zosilnovac alebo cez appku tam problém nevidím, možno ma niekto vyvedie omylu. :) pripadne nájde iný mínus tejto kombinácie.... :)

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer?

Příspěvek od Lemon »

CA MXN 10 přes apku ovládat hlasitost nejde.(však jsem to už psal) To mi dost vadí, jinak bych ho asi vzal. Takže jedině přes zesilovač.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti