TECHNICS SA-GX170 a SL-PG200A

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
RoXoR
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

TECHNICS SA-GX170 a SL-PG200A

Příspěvek od RoXoR »

Ahoj,

podarilo sa mi zohnať staré kúsky od TECHNICS (SA-GX170 a SL-PG200A), sú plne funkčné, plánujem ich vyskúšať v zostave, ale predtým než rozhádžem polovicu obývačkovej steny by som potreboval poradiť či sa to vôbec oplatí, sú to staré pekné mašinky made in germany tak ma to láka, ale netuším čo to boli za modelové rady , google mi moc neporadil ...

Doma mám Denon PMA 700AE a DCD 700AE, je to made in china, hrá to obstojne, bedne mám Cabasse Farella 402, gramec Clearaudio Concept MM.

Otázka od skúsenejších starších, či by tam bol nejaký posun vo zvuku k lepšiemu alebo nie, či staré nemecké železá z dôb minulých sú lepšie ako novodobé made in china veci...

ja viem že najlepšie je zapojiť a vypočuť a dať na svoje uši, ale ak je to napr úplný nezmysel , ušetrím si naťahovanie sa z obyvačkovou stenou :-)

Za odpoveď vopred vďaka.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Re: TECHNICS SA-GX170 a SL-PG200A

Příspěvek od S499_1023 »

Jedná sa o najnižšie modely, navyše z obodobia, keď Technics nijako dobrý zvuk nemal, podľa môjho názoru výmena nemá zmysel.

RoXoR
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: TECHNICS SA-GX170 a SL-PG200A

Příspěvek od RoXoR »

Díky za feedback, ja som tak nejak matne tušil že to nebude nejaké extra terno, možno to časom aj tak vyskúšam,díky :-)

Odpovědět