Výstupní napětí
Výstupní napětí
Prosím všechny znalce o názor jakou roli hraje výstupní napětí přenosky 4 nebo 5 mV versus výstupní napětí předzesilovače 2,5 mV. Aneb vadí nevadí?
Re: Výstupní napětí
Asi vadí, protože předzesilovač asi nezesiluje, ale zeslabuje.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 3 hosti

