Zappiti

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
jimy01
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2023 16:40
Kontaktovat uživatele:

Zappiti

Příspěvek od jimy01 »

Pred rokmi som kupil medialny prehravač Zappiti,Do teraz fungovalo bez problemov,zrazu sa tam neviem pripojit,vypisuje server nedostupny.Pokušam sa o to tyžden,bez pripojenia mi nejde nič,neviem do konca ani pozrieť filmy ktoré som si uložil na hardisk.Neviete mi niekto poradiť,čo mam robiť?

Fidji99
Příspěvky: 1144
Registrován: 19 srp 2018 01:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zappiti

Příspěvek od Fidji99 »

nemam pre teba dobre spravy zapiti zbankrotovalo

https://www.audioholics.com/av-news/zap ... s-it-quits

jimy01
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2023 16:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappiti

Příspěvek od jimy01 »

Dakujem za info.Pozrel som si članok čo si mi poslal.Niečomu som rozumel a niečomu nie.Nevieš mi poradiť,čo mam robiť,dal som za to dosť peniazi,a teraz mi to je na nič,piše sa tam niečo že to pôje,hoc velmi to mu nerozumiem, ale mne to absolutne nejde dokonca už ani videa nemôžem pozreť,lebo som dal nastavenie od vyrobi a teraz mi neukazuje bez pripojenia absolutne nič.neviem čo robiť.

Uživatelský avatar
Karel1
Příspěvky: 387
Registrován: 05 led 2015 13:24
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zappiti

Příspěvek od Karel1 »

Fidji99 píše:
17 pro 2023 16:58
nemam pre teba dobre spravy zapiti zbankrotovalo

Ani se nedivím :shock: S takovým logem :?

jimy01
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2023 16:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappiti

Příspěvek od jimy01 »

Nevieš či je niejaky multimedialný prehravač ako bolo zappity? Chcel by som kupit alebo niejaky program čo dokáže vytvarat info o filmoch,knižnice tak ako zappiti.

MANA
Příspěvky: 22
Registrován: 11 srp 2023 13:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappiti

Příspěvek od MANA »

Ahoj,
rovnou říkám, že tomu moc nerozumím, ale zkus se podívat na AVmania - diskuzní fórum. Našel jsem tam např. vlákno Zidoo Z9X PRO.
Třeba by Ti tam poradili i s Zappiti.
Pokud je to mimo mísu, tak sorry :-)
Měj se
Mana

Uživatelský avatar
winelover
Příspěvky: 109
Registrován: 21 lis 2009 11:26
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zappiti

Příspěvek od winelover »

Ahoj, nic nového nekupuj, teda aspoň než si tohle přečteš.
Máš dvě možnosti - buď to můžeš přehrávat z Exploreru jako soubory nebo jdi na stránky www.rvolution.com a tam si můžeš koupit předplatné jejich videotéky, která je vytvořena i pro Zappiti. Bohužel to něco stojí - na rok 50 éček. Smůla je, že ta původní databáze je nepřenosná, takže budeš muset vše budovat znovu.
Mám to za sebou o víkendu, takže vím, o čem mluvím.
Pak je ještě jedna varianta - koupit jejich přehrávač Player One, což mi silně připomíná základní Zappiti DV a pak je ta videodatabáze zdarma neboli v ceně.
Řekl bych, že to dělali stejný kluci, je to hodně podobné a vůči majitelům přehrávačů Zappiti dost nefér, ale co se dá dělat. win

Uživatelský avatar
winelover
Příspěvky: 109
Registrován: 21 lis 2009 11:26
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zappiti

Příspěvek od winelover »

Jinak Zappiti mělo prakticky stejný hardware jako Dune. Dokonce na něj funguje i apka od Dune.
Jediné co mělo unikátní a perfektní, tak byl jejich SW pro zpracování videa, MagicPixel, ten byl dost chválený a oceňovaný.
Chci tím říct, že i Dune by mohlo být budoucí volbou. win

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti