zosilnovac k Dynaudio Audience 52?

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
vanadoo
Kontaktovat uživatele:

zosilnovac k Dynaudio Audience 52?

Příspěvek od vanadoo »

Zdravim Vas vsetkych,
prosim vas o radu k vyberu dalsich komponentov k Dynaudio Audience 52. Jedna sa mi hlavne o zosilnovac, CD a samozrejme aj kabelaz. Zosilnovac by sa mal pohybovat v cene cca 800-1000EUR a ten zostatok by mal byt primerany k tejto cene (novy nie je podmienkou, budem hladat aj z druhej ruky). Ide mi hlavne o stereo posluch aj ked je pravdou, ze aj DVD film stravim. Co sa tyka samotnej hudby, tak pocuvam vsetko. No a samotne podanie hudby..., chcel by som od zostavy presne, dynamicke basy, prekreslene stredy a ciste vysky...., vsetko v medziach celeho retazcu a charakteru tychto reprakov...
Umiestnenie je v klasickom byte, izba je cca 30m2.
Dakujem vam za vsetky odporucania.

tomik
Kontaktovat uživatele:

Re: zosilnovac k Dynaudio Audience 52?

Příspěvek od tomik »

Vincent SV-226MK II

fb_juraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_juraj »

DENSEN DM 10.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Cokoliv od DPA, Hypa, BVA. Osvědčeno, vyzkoušeno s různými modely DA. Pokud natrefíš na Bryston 60R, budeš veselý i o půlnoci :-) Prosím tě, jen ne ten NAD - k němu by ti stačily 35 let staré Tesly. Pokud chceš více info o DA, napiš mi. Bydlím s nimi asi 30 let a "pár" jsme jich už měl doma v poslechovce. Jinak to není jen o zesilovači, ale i o zdroji zvuku, potažmo preampu, kabeláží a hodně je to o jejich umístění v prostoru.

blesk666
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od blesk666 »

Zdeny viem ze mas rozsiahlw skusenosti s DA. Moja skusenost je vsak taka, ze DPA s nimi az tak velmi nefunguju. (Samotne DA maju az na vynimky prekresleny na vyskach jemnejsi, avsak objemovo viac ci menej zmensujuci prejav (mensie tela nastrojov). DPA s nimi az tak velmi podla mna nesedi (mam niekolko rocnu skusenost z davnejsej minulosti s DPA 380SE a k nim niekolko DA modelov (Audience 40,42,50,52, 60,70, Gemini) Skor k nim podla mna sedi BV PA 300SSE

LUK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LUK »

A nevadí vám, že tenhle dotaz je už víc jak deset let starej?

progsociety
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od progsociety »

Súdiac podľa nadšených komentárov to zjavne nikomu z oneskorených diskutujúcich nevadí. Hm.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

LUK píše:
17 zář 2020 20:49
A nevadí vám, že tenhle dotaz je už víc jak deset let starej?
Já na data nekoukám. Co je dest let ve srovnání s trváním Slunce? Nic.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

blesk666 píše:
17 zář 2020 20:25
Zdeny viem ze mas rozsiahlw skusenosti s DA. Moja skusenost je vsak taka, ze DPA s nimi az tak velmi nefunguju. (Samotne DA maju az na vynimky prekresleny na vyskach jemnejsi, avsak objemovo viac ci menej zmensujuci prejav (mensie tela nastrojov). DPA s nimi az tak velmi podla mna nesedi (mam niekolko rocnu skusenost z davnejsej minulosti s DPA 380SE a k nim niekolko DA modelov (Audience 40,42,50,52, 60,70, Gemini) Skor k nim podla mna sedi BV PA 300SSE
To je svým způsobem pravda. Já jsme léta hrál také na 380SSEE, ale měl jsme typy, kterým DPA vyloženě sedlo - třba model z kitu Aries. Ten měl ovšem 20cm středobas. Dlouho jsme pak měl C 1,3mkII-také paráda. A zrovna na Contoiurech jsem DPA nahradil Passem X150 a X2. Upřímně - Pass měl daleko lepší podání celého spektra - od basů (které byly tvrdší a objemově jich bylo maličko více), ale zejména výrazně lepší byl v podání středovýškového pásma. jemnější, detailnější, avšak u "uječených" nahrávek už to bylo na ostří nože. V každém případě však DPA (jakýkliv) výrazně převyšuje NAD (mluvím o M3 a tom kravském dula mono koncáku - typ už nevím -218??). Oba NADy, co mi prošly poslechovkou, byly zabučené, bez jiskry, na středech lavór, a zejména mdlé, bez emocí. Ale výkonu zase měly na rozdávání. Jo, ještě jsem měl doma kamaráduv 3010 - takový chrastítko s a si 25W na kanál - to hrálo asi na úrovni Tesla AZS 222 (což je dosd nepřekonaný zesilovač od Tesly, málo kdo tomu chce věřit).

Odpovědět