Zosilovac 4 ohmy, repro 8 ohmov, poradte

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
petrL
Kontaktovat uživatele:

Re: Zosilovac 4 ohmy, repro 8 ohmov, poradte

Příspěvek od petrL »

PítrsPraha píše:
petrL píše:Digitální zesilovače mají dost specifický zvuk.
Takhle obecne receno je to platny stejne, jako bys napsal, ze ABckobe zesilovace maji dost specificky zvuk.
Takže na první poslech efektní zvuk, který ale brzy unavuje (aspoň mě).

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

4Ω zesík do 8Ω zátěže ? Bude fungovat až na menší výkon, teoreticky poloviční, prostý Ohmův zákon.

perak46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perak46 »

Hmmm, takze mozem zacat odznovu...

Repro. Do 250 euro????
Zosik do 300 euro????

Mam project essential 2 phono
Dik

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

perak46 - zkus ty cenovky "obráceně".Já osobně bych utratil více peněz za lepší bedny než za zesák.Co ti pomůže dobrý zesík ,když ti zvuk zprzní levné bedýnky.Taky záleží na tom,jakou muziku posloucháš a v jakých prostorách.Možná si to někde už psal,ale nechce se mě to zpětně hledat.Nejlepší je navštívit nějaké hifi studio a nebo lepší prodejnu elektra,kde by ti měl dobrý prodavač fundovaně vysvětlit,jaký zesík a jaký bedýnky pořídit apod.Tyhle dotazy tipu co-a jak koupit se tu poslední dobou množí a někteří tazatelé mě připadají,že vůbec neví co chtějí a co kupují a jak to má fungovat.Pak připojí gramo na TV atd.Nic ve zlém,ale hifi je hlavně dost o penězích a když někdo nakupuje šunt,přehrává na tom mp3 přes sluchátkové výstupy apod.,tak je určitě lepší koupit nějakou slušnou "věžičku" a užívat si to,než lepit sestavu komponentů podle toho,kolik stojí..howgh.

perak46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perak46 »

Beriem tvoj nazor, ale ked uz som sa rozhodol kupit nejaku zostavu, tak sa chcem poradit na hifi fore, kde su ludia co sa vyznaju a nie v predajni, ksde moze robit hocijaky tupec, ktory potrebuje len a len predat.

Takze som vdacni ak sa podelite o vase skusenosti a tipy so mnou, aby som vedel, ze peniaze miniem rozumne za odskusanu vec, ktora ma bude tesit....

Repro bedne, nepoznam ziadnu znacku okrem projectov
Za kazdy nazor som vdacny, posuva ma to smerom k nakupu mojej zostavy
Dik

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Každá rada těžká jest ! S hifinou jako s autem nebo ženskejma - každej preferuje volačo iné...
ale ten nákup v poslechovém studiu mohu jen doporučit, inak mačka vo vreci a pravděpodobné zklamání, natrápil jsem se dost než vytunil repráčiky Pioneer k jakež-takež poslouchatelnosti a stejně to není ono. No, dneska je výběr jinde a ceny rovněž...

Odpovědět