Pípání zesílené gramofonovým předzesilovačem
Re: Pípání zesílené gramofonovým předzesilovačem
Uhlíkový kábel používám k CD. Jeho zvuk se mi líbí, protože snižuje ostrost výšek, kterých má Sony někdy až moc. Je to prozatím nejpohodovější kábel, který jsem k CD měl. Doporučuji vyzkoušet.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti

