Tesla NC 440 zapojení cinch-tuning

Prostor pro milovníky poslechu LP
Odpovědět
DanCB
Kontaktovat uživatele:

Tesla NC 440 zapojení cinch-tuning

Příspěvek od DanCB »

Dobrý den, před nedávnem jsem zakoupil Teslu NC 440 a nyní se chystám na předělání pětikolíku na cinche. Zarazilo mě, že přes konektor pod raménkem jde k předzesilovači AZG 982 šest kabelů, ale na výstupu už jen 3 (P,L kanál+uzemnění)-které dále pokračují do pětikolíku samice na šasi. Proto jsem se chtěl zeptat, jestli chápu správně, že pro úpravu cinch klasicky zapojím signálové kabely P a L kanálu a potom třetí zemnící kabel, který připojím na oba dva cinche. Je to tak? Děkuji. Dále jsem se chtěl zeptat, k čemu je volný konektor pětikolík samec, který není nikam připojený, je jen tak volně v gramofonu. (má zapojené P a L kanál+uzemnění) Děkuji za odpovědi.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Tesla NC 440 zapojení cinch-tuning

Příspěvek od lechos »

podle mého názoru se někdo v gramci šťoural, z fabriky totiž neměl vloženy korekčák AZG982, výstup byl realizován stíněnou dvojlinkou zapojenou na fest, amatérský bastl musí být vizuálně nápadný, použij ten "volný samec" upraven na 2x cinch v případě brumu korekčák (vyžaduje napájení - viz trafko vpravo dole) a sám uslyšíš co hraje lépe
http://radiojournal.cz/schemata/AZG982/ ... schema.gif

Odpovědět