Multiformatovy streamer bez DACu jako transport

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Multiformatovy streamer bez DACu jako transport

Příspěvek od overgrounder »

Ahoj, vlastnim externi DAC prevodnik Gustard X12 a chtel bych vyuzit jeho moznosti naplno. Nyni prehravam pres USB z notebooku, ale rad bych spise streamer hrajici jak po siti, tak pres USB z externiho disku. Takove zarizeni mi staci pouze jako transport bez prevodniku. Existuje nejake reseni?

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Multiformatovy streamer bez DACu jako transport

No, tak jsem si dal poslednich par dnu trochu prace zjistovanim informaci o vyse uvedenem streameru Auralic mini. Inu, pekna krabicka, ale pro moje ucely, kdy mi jde opravdu jen o kvalitni transport do DACu zbytecne draha sranda, zvlast kdyz uvazim linearni napajeci zdroj, ktery je k tomu doporucovan a ktery stoji 300eur (nevic momentalne neumi Spotify :(
Dival jsem se i na Bluesound, ale vsechno mi to prijde nejak zbytecne. Copak neexistuje podobna krabicka ovladana pres android ci iOS, krabicka, co umi int. Radia, Spotify a Tidal, ktera umi dekodovat DSD a vsechen hires a da se k ni pripojit externi HDD a nema DAC? Opravdu budu muset jit cestou NASu a nejakeho minipocitace bezicim na Linuxu?

exaudio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od exaudio »

Spotify lze přehrát přes AirPlay.
Lineární zdroj poměrně dost vylepší zvuk, ale není nezbytný. Hraje to i tak pěkně.

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Mohu poprosit o prakticke vyzkouseni Spotify pres Airplay? Na netu se dost pise, ze to ma Spotify nejak blokovane, tak by me zajimalo, zda na Auralicu pojede. Dekuji za zpravu.

exaudio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od exaudio »

Ano, funguje to. Vyzkoušeno na AURALiC ARIES MINI a iPad mini.
Spotify nemají v aplikaci AirPlay. Řešením je přesměrovat zvuk z iPadu na AirPlay zařízení.

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Díky :-)
Jinak ještě jedna poznámka, po praktickém vyzkoušení mohu potvrdit schopnost komunikace Auralic Aries Mini s externím HDD o kapacitě 5TB (v tomto případě se jednalo o Seagate) naformátovaném v NTFS. Vše pohodlně ovládáno přes iPad. Super! *palec*

Odpovědět