PC+Dac vs Streamer

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: PC+Dac vs Streamer

Příspěvek od terahera »

Zrovna jsem psal Pitrsovi odpověď,ale předběhl jsi me ;) V krátkosti ,líbí se mi různorodost názoru na věc a potřeb jak uživatelských tak i jak u mě pruzkumnickych ;) Důležité ale je ,že ať jedem každý jakoukoli cestou,tak výsledek chcem stejný a to absolutní zvuk ;) Teda kromě Vyblize :lol:

Uživatelský avatar
LUK
Příspěvky: 287
Registrován: 20 čer 2013 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: PC+Dac vs Streamer

Příspěvek od LUK »

Já používám PC. O nějakém streameru jsem taky uvažoval, ale jen krátce, počítač mi odvede stejnou práci a streamer by byl zas další škatule navíc a PC stejně potřebuju, tak jsem od streameru upustil.

Nikdy jsem ale žádnej ani neslyšlel a nezkoumal co by hrálo líp, nebo tak. Ale je to stejný jako s jakýmkoli jiným komponentem v audiořetězci vždycky se dá porovnávat jestli by se mi něco nelíbilo víc než to co zrovna mám. Já jsem prostě zůstal u PC. Už ani nemám CD přehrávač, po tom co před pár lety odešel do věčných lovišť jsem ho už neopravoval ani nepořizoval novej a CD mám teď snad už všechny na HDD (i když to chvilku trvalo :D). Co se digitálu týče jsem se prostě dal výhradně cestou PC a zatím ani neuvažuju že bych něco změnil.

Používám Win7, Foobar2000 a "zvukovku" mám Casea Aquila. Postavil jsem si tichounkej stroj, kde jedinej kravál je když zrovna běží některej disk. A už tak tři roky nemám ani nutkání něco na něm vylepšovat/měnit.
PIC000267.jpg

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host