Přehrávání flac, začátky

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
štětináč
Příspěvky: 184
Registrován: 16 lis 2014 09:16
Kontaktovat uživatele:

Přehrávání flac, začátky

Příspěvek od štětináč »

Ahoj. Domníváte se, že by tento přístroj byl použitelný k přehrávání flac souborů , pro takový základní,už použitelný poslech hudby v druhé sestavě? (https://www.lgshop.cz/lg-bp450/parametry) Např. Denon DCD 800 NE bych považoval za mně postačující v sestavě hlavní. Ale jde mi o poslech na chalupě. Dík

Miero
Příspěvky: 1478
Registrován: 07 kvě 2010 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávání flac, začátky

Příspěvek od Miero »

Na chalupe by som skusil najprv prehravat z (lepsieho) mobilu, ono to az tak zle vacsinou nehra.

JirkaM
Příspěvky: 74
Registrován: 20 úno 2016 19:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávání flac, začátky

Příspěvek od JirkaM »

Zkusmo jsem pustil flac z Fiio MK3 do sestavy přes zesilovač .... taky to nezní špatně :)

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Přehrávání flac, začátky

Příspěvek od bh69 »

Miero píše:
30 čer 2020 12:24
Na chalupe by som skusil najprv prehravat z (lepsieho) mobilu, ono to az tak zle vacsinou nehra.
mam velmi dobry zkusenosti s prehravanim z mobilu do USB DAC - bitperfect a bez problemu. Ale pouzit analogovy (sluchatkovy) vystup, to zadna hitparada nebude ..

štětináč
Příspěvky: 184
Registrován: 16 lis 2014 09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávání flac, začátky

Příspěvek od štětináč »

Tak se asi shodneme na těch začátcích. Mám tenhle starý: https://www.czc.cz/emgeton-cult-m1-4gb/100474/produkt a dlouho jsem nevěděl, že to flac umí. Mp3, to nešlo poslouchat. Ten flac se poslouchat dá, přes reprosoustavy.
Když už jsme u toho, zkoušel jsem free convert flac to wma, vypálil na CD ale CD přehrávač s podporou wma to nevzal. Ani jeden. Nějaká rada? Děkuji. (jsem ochoten i koupit placenou verzi.)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host