Streamer LG V30

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

Ahoj.
Mám dotaz ohledně tel LG V30 ,jestli by šel využít jako streamer na Tidal ,má zajímavé parametry : Překladač google:
ESS SABERE 9218P Quad-DAC, což znamená, že může plně využít schopnosti čipu,
přehrávat soubory FLAC, DSD a MQA s krásnými výsledky.
Pro narkotky má ESS 9218P následující specifikace: výstup 2.0Vrms, 130 dB SNR a -114 dB totální harmonické zkreslení a podporu až 32bitových formátů PCM
a DSD256 s 384 kHz.

Jestli je to blbost tak mě hned neukamenujte :lol:

využití k retro sestavě rotel RC 972 +RB 981

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

Použít jde, testů na netu je spousta. Pro větší pohodlí lze ovládat i na dálku třeba pomocí druhého mobilu, ale mít ho zapojen jenom jak streamer by snad byla škoda.

hřebík
Příspěvky: 896
Registrován: 21 bře 2010 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od hřebík »

Určitě zkus, mám zkušenost s LG v20, v30 a v40. Ve všech nainstalovaná tidalovská aplikace. Nejvíc používám jako přenosný přehrávač s in-eary (Shure SE-846) a na toto použití super, protože je to miniaturní řešení na cesty s docela slušným zvukem. Zkus i v domácí sestavě a uvidíš, zda bude stačit. Pro začátek stačí jednoduchý kabel.

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

Tak to jsem fakt nečekal fungujeje to parádně /spokojenost s kvalitou audia ,takhle mi ta sestava nikdy nehrála .

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

jbajci píše:
03 led 2020 20:52
Použít jde, testů na netu je spousta. Pro větší pohodlí lze ovládat i na dálku třeba pomocí druhého mobilu, ale mít ho zapojen jenom jak streamer by snad byla škoda.
Tak bohuzel jsem nenašl žádnou app. pro ovládání mobilu mobilem ,jestli o něčem víš sem stím budu ti vděčný.

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

to chuckynostra: v mobilu mám nainstalovaný USb Audioplayer, kde je možno spustit UPnP renderer. Mobil potom můžeš nechat položený např. u zesilovače či DACU a z poslechového místa ovládat výběr a pouštění muziky pomocí druhého telefonu třeba pomocí apky Mconnect nebo Bubble UPnP.

Miero
Příspěvky: 1478
Registrován: 07 kvě 2010 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od Miero »

Spotify zvlada ovladanie prehravania na inom mobile.

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

Jj spofity conect je super ale kvalitou audia je oproti tidalu dost bídné .Osobně odskoušno

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

jbajci píše:
07 led 2020 18:14
to chuckynostra: v mobilu mám nainstalovaný USb Audioplayer, kde je možno spustit UPnP renderer. Mobil potom můžeš nechat položený např. u zesilovače či DACU a z poslechového místa ovládat výběr a pouštění muziky pomocí druhého telefonu třeba pomocí apky Mconnect nebo Bubble UPnP.
https://jbajci.rajce.idnes.cz/USB_Audio ... player.jpg
https://jbajci.rajce.idnes.cz/USB_Audio ... leupnp.jpg

Obě aplikace podporují Tidal.

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

jbajci píše:
07 led 2020 18:14
to chuckynostra: v mobilu mám nainstalovaný USb Audioplayer, kde je možno spustit UPnP renderer. Mobil potom můžeš nechat položený např. u zesilovače či DACU a z poslechového místa ovládat výběr a pouštění muziky pomocí druhého telefonu třeba pomocí apky Mconnect nebo Bubble UPnP.
Zkusím to rozchodit ,moc dík za tip .Jen jestli to dobře chápu ,streamer je Lg G7 je připojen k předzes jack to cinch a za využití těch app co jsi zmiňoval bych mohl Tidal jen ovládat ,nebo i procházet?

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

Jasně na LG stačí mít nainstalovaný USB Audio player a na druhém zařízení Bubble. Samozřejmě lze Tidal procházet a vyhledávat v nabídce.
Náhled Tidalu v aplikaci Bubble UPnP:
https://jbajci.rajce.idnes.cz/USB_Audio ... 226496.jpg

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

Ono by to vlastně mělo jít i když na obou telefonech bude Bubble a USB audio player se vůbec nepoužije ( není zadarmo)

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

Zítra zkusim a moc dík za rady.

chuckynostra
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2020 19:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od chuckynostra »

buble na obou nainstalováno , tidl jede v poho i to vyhledávání paráda ale je to jen 44.1/16 to je nevyhovující .V případě ,že na tel .připojeném k předzes jack to cinch bude nainstalován USB Audio Player PRO + Dekodér MQA Core , tak to půjde přehrávat ve vyší kvalitě kvalitě - i MQA a ovládat přez druhý tel. s Bubble ?

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Streamer LG V30

Příspěvek od jbajci »

Teď jsem vyzkoušel obě varianty jak s Bubblem na obou telefonech tak USB audio playerem na jednom z nich. Nejprve sem přehrál soubor hires z NAS serveru 192/24 - vše bez problému na obou variantách. Tidal jel 16/44 Flac. No samozřejmě zvědavost zaúřadovala tak jsem obětoval 100 Kč za MQA v USB audioplayeru a co z toho vylezlo máš na obrázku:
https://jbajci.rajce.idnes.cz/USB_Audio ... 106081.jpg

Jinak na ovládacím telefonu jsem zkusil použít Mconnect( zdá se mi být přehlednější jak Bubble.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti