Reproduktory ke gramofonu Tesla NC 440

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
Odpovědět
mushaboom
Kontaktovat uživatele:

Reproduktory ke gramofonu Tesla NC 440

Příspěvek od mushaboom » 16 úno 2018 14:52

Ahoj,
mohla bych poprosit o radu, jaké reproduktory koupit ke gramofonu Tesla NC 440? Mám k němu i starší zesilovač Onkyo TX-SV343, ale vůbec nevím, podle čeho bych ty bedny měla vybírat. Poslech bude v místnosti velikostně asi tak 5x6 metrů a jde mi jen o to, aby to fungovalo spolu, na žádný jiný poslech (PC, televize) je nebudu používat. Nevím, jestli by i mohlo záležet na tom, jaká hudba by se na tom poslouchala. Tak asi jen, že by to mohlo být něco alternativního, electro, možná trochu rock. Já se v tom vůbec nevyznám, mám ten gramofon i se zesilovačem po otci, proto bych to ráda zprovoznila. Cenově bych se chtěla vejít do 5000,- Kč, pokud je to tedy vůbec reálné. :)
Moc děkuji za jakýkoliv tip, Katka. :)

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory ke gramofonu Tesla NC 440

Příspěvek od Lemon » 16 úno 2018 15:43

Pokud nové tak https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... ics-2020i/
v té ceně jedny z nejlépe hrajících.

mushaboom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mushaboom » 20 úno 2018 11:52

Moc děkuji, mrknu na ně. :)
K.

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin » 20 úno 2018 14:29

Jestli zvažuješ i starší repro, koukni se třeba na http://www.hifionline.cz/hifibazar/, najdi si bedýnky které ti cenově a designově budou sedět, inzerenta ze tvého okolí (ideálně prvního majitele s prodejkou) , zajeď se na ně podívat a poslechnout. Když nebudeš spěchat a dobře pořídíš budeš mít k tvé 440 a Onkyu mnohem lepší repro než nové za 5000. A v této cenové relaci stejně nejde něco k tvé stávající výbavě ideálně párovat. Nehledě k tomu že pak si budeš hrát s umístěním a akustikou a to co uslyšíš u někoho nemusíš docílit doma a nebo i naopak.

mushaboom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mushaboom » 27 úno 2018 10:43

Moc děkuji za radu. Já jsem se na ten hifibazar koukala, i jsem si toho dost prošla, ale jak se v tom vůbec nevyznám, tak nevím, podle čeho vybírat. :/

Odpovědět