Reprosustava k PC do 100eur

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
Odpovědět
janK
Kontaktovat uživatele:

Reprosustava k PC do 100eur

Příspěvek od janK »

Ahojte,

zhanam nejake lacne rozumne repro k PC do 100eur. Je mi jasne, ze to nie je audiofilsky budget, ale PC mam na pracu a repro sluzi len na komunikaciu a dotvaranie atmosfery :)

Zaujali ma Edifier 1080BT: https://www.melgo.sk/hi-fi-reproduktory ... c0QAvD_BwE

a tiez Creative T40II ktore nove dnes uz mozno ani nekupim, ale zvykli mavat prijemne hodnotenia a lahko sa najdu za dobru cenu v bazari.

Edifier sa mi pacia designom a zvukovo to v ramci budgetu budu asi patrit k spicke, vyhoda Crativov su rozmery (nechcem prilis velke, hlavne siroke krabice a aj preto nepozeram napriklad po 1700vkach), ktore ale zaroven mozu byt kontraproduktivne. Predsalen, zvuk si nejaky objem vyzaduje.

Nevie niekto tieto repro priamo porovnat, pripadne nema iny tip ? Vdaka

Fidji99
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Reprosustava k PC do 100eur

Příspěvek od Fidji99 »

Kup si tieto

https://www.melgo.sk/hi-fi-reproduktory ... b--cierne/

budu hrat rovnako zle, ale aspon usetris 65 euro.

Pointa je - odrataj DPH, clo, Dopravu s Ciny, marzu predajcu - si niekde na 40 euro, obvykle sa cena cena suciastok pohybuje okolo 15% - cize mas - 2x krabicu, 4xmenic, 2x zosilovac v hodnote tak cca 6 euro, cize 3 euro na jeden reproduktor.

Fidji99
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidji99 »

Sorry, teraz som si vsimol - ze tych 80 euro je po 50% zlave, cize nie 3 euro na jedno repro, ale 6 [ale zase som si nevsimol, ze maju aj Bluetooth konektivitu, ktora urcite stoji aspon 50 centov]

janK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od janK »

Nie su, je to hlupost. Tie repro sa v inom eshope daju dokonca kupit lacnejsie. Zaroven si ale nemyslim, ze to ide zrovnat tak jednoducho a hlavne ze by tie podivnosti co si postol boli co i len vzdialene podobnej kvality :)

Fidji99
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidji99 »

Pocuj, nie je to ze by si si bral hypoteku alebo predaval oblicku. Je to 80 euro, urcite si v zivote uz prej..bal ine peniaze.

Kup - budu sa pacit, OK, nepaci - vratis, alebo venujes deckam do detskeho domova, budu vdacne. Ziadna velka veda.

Odpovědět