Ear-in slúchadlá s mikrofónom pre Android cca do 150€

Sluchátka, sluchátkové zesilovače
Odpovědět
mikeborecek
Kontaktovat uživatele:

Ear-in slúchadlá s mikrofónom pre Android cca do 150€

Příspěvek od mikeborecek »

Rád by som si dal poradiť od skúsenejších pri výbere slúchadiel pre počúvanie hudby a telefonovanie cez mobilný telefón s Android systémom. Aby sa dalo zastaviť prehrávanie hudby, ale aj preskočiť skladbu (3 tlačítka alebo 1 multi-funkcionálne tlačítko). Momentálne mám štandardne dodávané slúchadlá k xperiaZ1c s 1 multi tlačítkom.
Cena cca do 150€.
Nejde mi o to, aby to bol nejaký značkový výrobok za 150€, ak nejaký neznačkový s rovnako kvalitným spracovaním môže stať 60€.
V skratke cena/výkon

Zatiaľ sa rozhodujem medzi
KLIPSCH REFERENCE R6M - výhodou neodymové magnety, nevýhodou plochý kábel, 10-19kHz
SENNHEISER MOMENTUM IN-EAR G - výhodou 15-22kHz, nevýhodou plochý kábel, pravdepodobne klasické magnety
AKG N20U - výhodou 20-20kHz nevýhodou cena - ak by však vzhľadom na výkon bola cena primeraná nemám problém

z tohto porovnania https://versus.com/en/akg-n20-vs-sennhe ... klipsch-r6 vychádzajú najlepšie Klipsch

Za rady vopred veľmi pekne ďakujem

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Re: Ear-in slúchadlá s mikrofónom pre Android cca do 150€

Příspěvek od S499_1023 »

Pozerám, že ťa skôr zaujímajú papierové údaje ako realita - aká je "výhoda" neodýmových magnetov?

mikeborecek
Kontaktovat uživatele:

S499_1023 píše:Pozerám, že ťa skôr zaujímajú papierové údaje ako realita - aká je "výhoda" neodýmových magnetov?
Ak by ma zaujímali len papierové parametre, tak by som už dávno kúpil to, čo mi vypľuľo versus.com, a nezakladal by som novú tému, a nesnažil sa zistiť názor ľudí, ktorí prišli do kontaktu so slúchadlami, či už mnou vybranými, alebo inými ;)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Neodymov%C3%BD_magnet - vraj vzhľadom k lepším vlastnostiam sú lacnejšie ako bežne používané magnety v slúchadlách. Neviem, či wiki je korektný zdroj informácií, ale keďže sa v tejto oblasti moc nepohybujem (čo sa týka týchto vecí - repro, som v podstate spotrebiteľ), musím sa spoľahnúť na ich pravdivosť. A preto som sa zaregistroval aj na toto fórum a založil novú tému, aby som získal čo najviac informácií a názorov, ktoré mi pomôžu rozhodnúť sa...
Takže tak.

mikeborecek
Kontaktovat uživatele:

Ďakujem za info, síce je už neskoro, ale na inom fóre mi poradili Tebou poradené Fidue A73, takže sú už na ceste... Dúfam, že budem spokojný... ;)

Odpovědět