Dynaudio DM 3/7

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Odpovědět
dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Dynaudio DM 3/7

Příspěvek od dadaft »

Dynaudio DM 3/7
Mají v http://www.hifibazar.cz/, sekce Reprosoustavy stereo - nové.

Skvělé menší sloupky za hodně dobrých 19t, obzvlášť pro milovníky akustické hudby.

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynaudio DM 3/7

Příspěvek od Lemon »

Super kauf.

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

Nevim, proč by bedny, které basují jak vzteklé, měly být vhodné obzvlášť pro akustickou hudbu, já bych naopak řekl ideál pro všechny metalisty.
Copywright / Reprobazar / Videoprezentace

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

Ostatně i na what hi-fi ti píšou, že postrádají detail a jemnost na středech a mají rozplizlý bas. To rozhodně nejsou ideály na akustickou hudbu
https://www.whathifi.com/dynaudio/dm37/review

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Plus toto

https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... nad-c-352/

a vzhledem k celkove cene neprekonatelny zvuk a jak pise lemon, super kauf ;-) . Bedny jsou navic od solidniho a transparentniho obchodnika, s rocni zarukou. Zadny ulhany prekupnik.

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

Plus toto
https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... nad-c-352/

a vzhledem k celkove cene neprekonatelny zvuk a jak pise lemon, super kauf ;-) . Bedny jsou navic od solidniho a transparentniho obchodnika, s rocni zarukou. Zadny ulhany prekupnik.
Ty seš taky komik, předvedeš tu další tah své výpravy jednočlenného Kukluxklanu na překupníky a pak sem postneš zesilovač od člověka, co má na tom hifionine inzeráty na dalších asi 15 zesilovačů. To bude jistě první majitel.

A to párování taky není vhodné, když vezmeš bedny, které mají samy o sobě problém s kontrolou excesivního basu a dáš k nim NAD, tak ten problém jenom zvýrazníš, tohle chce naopak velmi decentní zesilovač na basech, například nějaký Primare, Rega nebo podobně. Navíc ty bedny opravdu nejsou špatné a C352 jim ani charakterově, ani kvalitou absolutně nepatří.
Za mne bych doporučil ELEX-R, problém je že u nás se moc neprodává, tak asi nebude na bazaru, ale hejhal zase dává docela dobré slevy i na nové zboží.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Přesně o tomhle lhaní píšu. Odkazem na test na Whathifi popíráš sám sebe. Píší tam o pevných basech, kterým chybí trocha hbitosti. Tedy pravý opak tvé fantazie o rozplizlém basu. Zesilovač s dynamikou na basech, jakou má třeba ten C352, je krásně doplní. Ohledně tebou smyšlené nevhodnosti na klasickou hudbu tam pak Whathifi uvádí "Working our way through some classical music, we're treated to impressive dynamics, the DM 3/7s delivering power and drama as required, while building a vivid, revealing soundstage.".

A k bazaristům: není to o počtu prodávaných věcí, ale o přístupu k prodeji. Tenhle prodejce je slušný, ne zoufalec, který potřebuje lhát o vlastnostech prodávaných věcí, o jejich stavu, o jejich původní ceně atd.

Díky za další vlákno, které jsi oblažil svým trollením, aniž bys věděl, o čem vlastně píšeš.

dadaft:
Za sebe se omlouvám za OT a díky za tip na super bedny, třeba i na tu klasiku.

T101
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od T101 »

*offtopic*

Za sebe píši že tu nemá Vyblíz, platprd, Oizo, Arnošt Segedinko, Jouda... či kolik už měl nicků na AVmanii a jinde, co dělat.

Šíří dezinformace, trolí a ničí jinak zajímavá vlákna.

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

:D Jojo Platprda si pamatuju,bral to tam tehdá hákem na tom vedlejším foru :D

pompo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pompo »

dadaft píše:
17 kvě 2018 19:28
Dynaudio DM 3/7
Mají v http://www.hifibazar.cz/, sekce Reprosoustavy stereo - nové.

Skvělé menší sloupky za hodně dobrých 19t, obzvlášť pro milovníky akustické hudby.
Dadafte zdravím
fakt nechci nijak rýpat,cena je asi pěkná na ten design a značku,ale slyšel jsi ty repra hrát?

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

PítrsPraha píše:
18 kvě 2018 08:23
Přesně o tomhle lhaní píšu. Odkazem na test na Whathifi popíráš sám sebe. Píší tam o pevných basech, kterým chybí trocha hbitosti. Tedy pravý opak tvé fantazie o rozplizlém basu. Zesilovač s dynamikou na basech, jakou má třeba ten C352, je krásně doplní. Ohledně tebou smyšlené nevhodnosti na klasickou hudbu tam pak Whathifi uvádí "Working our way through some classical music, we're treated to impressive dynamics, the DM 3/7s delivering power and drama as required, while building a vivid, revealing soundstage.".

A k bazaristům: není to o počtu prodávaných věcí, ale o přístupu k prodeji. Tenhle prodejce je slušný, ne zoufalec, který potřebuje lhát o vlastnostech prodávaných věcí, o jejich stavu, o jejich původní ceně atd.
Ty neustále reaguješ na moje výroky, které si ale ve skutečnosti vždy vymyslíš a pak proti nim vedeš křížovou výpravu. Jako v tom vedlejším vláknu a přebasovanosti AC, což sem taky nikdy nepsal¨

https://www.whathifi.com/dynaudio/dm37/review
Against
Lack a little midrange subtlety and detail (schází jim jemnost a detailnost na středech)
bass could be more agile (basy mohou být agilnější, tj. čilí/aktivní)

1. tvrdit o basu, který není agilní tj. je líný, že je současně pevný, je oxymoron.
2. já jsem psal o akustické hudbě, nikoli klasické.

Já už jsem ti několikrát vysvětloval, že nemůžeš určovat retailovou cenu produktu z roku 2000 tak, že vezmeš její librovou cenu a vynásobíš to současným kurzem, to by pochopil i naprostý idiot. A k nějakým prolhaným textům, to musíš vždy směřovat na výrobce, já jsem si u prodávaného zboží nikdy texty nepsal, ale vždy jen kopíroval o výrobce/prodejce/z internetu. Stejně jako to dělá téměř každý.

koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od koudy42 »

Okopiroval od hifi-klub-brno z aukra :D... pozn. redakce :D

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

ontomádohromadybezpomlček