předzasobte se kazetami VHS

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

předzasobte se kazetami VHS

Příspěvek od lechos »

neboť již dlouho nebudou, nabídka Agfa z Okay elekrospotřebiče, made in Germany, levnější než Maxell restauruji video Toshiba a nemám zkušební nosič tak proto
http://fastimages.eu/images/agfa.jpg

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Re: předzasobte se kazetami VHS

Příspěvek od davidhighend »

A co s tim delas?

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

kopíruji si na ně DVD abych nevyšel ze cviku a mašina nezarezla nečinnosti, stačí ?

Pesi
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pesi »

lechos: hmm. To je užitečná činnost :D . Mám pro tebe ještě jeden tip. Před pár lety jsem si na ně nahrával oblíbené LP a poslouchal to jako z kazeťáku - ovšem lenost zvítězila a už ani nevim, kde to mam

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

tos mi nahrál na smeč, dík...renesance vinylů ! humbuk a marketing, mediální masírka, dávno pohřbený nosič, jakost nových tragická, nabídka mizivá, reálná cena neadekvátní užitku...atd. máte ve svém městě obchod s LP ? já ani v dalším okolí (25 km) žádný, budu muset jeden-dva založit...

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Daruji za odvoz cca 100 VHS kazet. Všechny v TOP stavu, 1x nahrané ;)

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

lechos - Luboši-já už ty Tvoje "nářky" nemůžu číst... *headbang*- nabídka vinylů je dost velká,kvalita také slušná (cd na tom nebyly a nejsou o moc lépe)-kamarád má u nás v Šumperku kamenný obchod a nejvíce se prodávají za poslední 2 roky LP desky.Pravda je,že to je v dalekém okolí jediný obchod(pokud vím) a ceny LP jsou fakt dost vysoký.Jestli je to modní trend nevím-čas ukáže,ale hodně lidí to kupujea ve světě trend neustále roste.Jasné je,že vše válcují jiné formy pořizování a poslechu hudby atd,ale to je holt vývoj.
-zakládat ale podobná vlákna jako tohle mě připadá opravdu dost zbytečný...nic ve zlém,ale to radši nepsat nic ;)

PetrD - když to zabalíš a pošleš zadara,tak si to lechos určitě rád na poště vyzvedne.... :lol:

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Lechosi, nebrecel jsi tu nahodou pred nedavnem, ze kvuli nevyhnutelne nutnosti setreni penez musis delat i takove veci, jako je vytahovani nabijecky k mobilu ze zasuvky, ktera, kdyby zustala v zasuvce, by te stala astronomicke 4 Kc mesicne?

A ted takovehle plytvani elektrinou pri fakticky nesmyslnem kopirovani DVD. To te musi mesicne prijit na mnohonasobek te castky za nabijecku ne. Takovych 10 korun urcite....

(jak vidno, stari umi byt hodne krute - a muze to potkat kohokoliv z nas...)

tom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

.renesance vinylů ! humbuk a marketing, mediální masírka, dávno pohřbený nosič, jakost nových tragická, nabídka mizivá, reálná cena neadekvátní užitku...atd. máte ve svém městě obchod s LP ? já ani v dalším okolí (25 km) žádný, budu muset jeden-dva založit...

kecá

https://www.facebook.com/a1rock.eu/?fref=ts

tom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

navíc každou poslední neděli má pod nosem burzu LP a cca 25 km je další *sunglases*

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 »

*offtopic* A já blbec jsem si myslel, že už mě Lechos nemůže překvapit :lol: :lol:

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

synci, když Vás to nezajímá tak to prostě nečtu, nerejpám do nikoho a nešmíruji...doporučuji i Vám - pokud nemáte nic lepšího dodat k tématu, děkuji

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Musím se lechose zastat. Dal tady zprávu, kterou mnozí z nás považuji za nepodstatnou. To ale neznamená, že se mu musíme vysmívat. Někomu to třeba pomůže.
Já mám doma taky ještě video. Sice na na něj nic nenahrávám, ale když přijede malá vnučka, frčí na něm pohádky, které má ráda a které na DVD nevyšly a v TV je nepouštějí.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Ja som predzásobený už 20 rokov a nemám silu všetky tie VHSky aj s videorekordérom vyhodiť. Niekto nostalgiou netrpí - v kontajneri s plastami som ich videl možno dvesto. Kompletne aj s krabicami...
Chvíľu som aj zaváhal :shock: , ale potom som na ne vysypal svoj plastový odpad a šiel sa venovať súčasnosti :arrow: .

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

palipol: Ja som asi pred dvoma rokmi predla špičkový videorekordér asi za 500,- CZK a zo 200 kaziet išlo tiež ais za toľko. Keď aukcia skončila, ohlásil sa jeden týpek, že za jednu z toho balíku by dal liter - mal smolu, skončené aukcie ctím. Dostal doporučenie obrátiť sda na víťaza aukcie, pre ktorého tá kazeta určite nebola zaujímavá.
fox: Tady se ale nikdo nevysmívá Sibylle Nostradamovi Konosuke Lechosovi za zprávu o konci VHS (který si asi odvodil od akce v OKAY?) ale za jeho činnost s VHS videorekordérem a hlavně nad jeho nářkem kolem LP (humbuk, mediální masírka, dávno pohřbený nosič, jakost tragická, nabídka mizivá, cena neadekvátní. Prostě ydyjot.

Odpovědět