Sítová pračka

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Odpovědět

jirie
Kontaktovat uživatele:

Re: Sítová pračka

Příspěvek od jirie »

Podezřele levné. Ani na googlu nic není :?

sekal

Příspěvek od sekal »

Souhlas. Doporučuji krajní opatrnost..

Teti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teti »

Atacama je v anglii hodne znama znacka. vyrabi stojany na repro. hifi apod. To ze nekdy vyrabeli sitove pracky nebo podobny vercajk me vubec neni znamo. by to chtelo fotky zevnitr

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Odpověd´prodávajícího na můj dotaz na manuál-Bohužel manuál nemám,myslím,že na zasunutí zástrčky do zásuvky manuál není třeba,
foto vnitřku bohužel také ne,nebot ze zásady přístroje neotvírám,případný zájemce by mohl vidět v otevření přístroje nějaký negativní zásah do přístroje.Tak jak jsem pračku koupil také přes Aukro zhruba před dvěma roky,tak také prodávám,ale za podstatně nižší cenu.

sekal

Příspěvek od sekal »

Pokud kupuji jakýkoliv vintage komponent, tak zásadně trvám na zaslání podrobné foto-dokumentace. Jestliže se prodejce pod jakoukoli záminkou zdráhá, tak je to pro mě automaticky signál nedůvěryhodnosti a od transakce ustupuji..
Jinak, když se podívám na zadní panel skříně té "pračky", tak mi to připadá jako nějaký DIY výrobek, čemuž by odpovídalo i to, že na netu nelze najít jakékoli informace o tomto produktu..
Tedy já bych do něčeho takového v žádném případě nešel.. Pokud chceš pořádnou pračku, obrať se na Bubuxina.. Rozhodnutí je ale samozřejmě na tobě, nic ti nevnucuji...

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Néééééééééééééééé nekupuji,jenom jsem ukázal výhodný nákup *headbang* *headbang* *headbang* Mám Isotek mini sub a plně *palec*

Martin76
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin76 »

No, já si na tohle zařízení tak trošku pamatuji, že bylo tenkrát na Aukru. Nabízel ho tuším všude-přítomný pan OSIWEK, alias AUDIOMAGIC :)

Odpovědět