Vinyl Bazár XI. Bratislava 22.10.2016

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Odpovědět
phono
Kontaktovat uživatele:

Vinyl Bazár XI. Bratislava 22.10.2016

Příspěvek od phono »

V podarí už jedenáste pokračovanie tradičného Vinyl Bazáru v Bratislave sa uskutoční v sobotu 22.10.2016 v KC Dunaj na námestí SNP, vchod z Nedbalovej ulice s účasťou http://phono.sk
Viac info na našej stránke v sekcii Vinyl Bazár

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Re: Vinyl Bazár XI. Bratislava 22.10.2016

Příspěvek od jkb4 »

Už minule jsem si říkal, že by nebylo od věci sladit termín Vinyl Bazaru a Hifi výstavy v Bratislavě. :idea:

phono
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phono »

Posunuli sme túto informáciu spoluorganizátorom a zvážime ju pre budúce konanie. Len pre informáciu termíny v KC Dunaj su velmi obmedzené - KC dunaj má svoje 'aktivity', toto bol jediny možný termín na burzu.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

Som si porovnal vaše ceny s cenou na trhu na ebay-i/discogse a po prvých troch výsledkoch, kde ste si produkt nadhodnotili 300% (naschvál som vybral to, o čo by mohol byť záujem: beatles, collegium musicum a dave brubeck [z rôznych žánrov]), tak som si povedal, že celá akcia je pre hipsterov (hah, KC Dunaj), ktorí veľmi nevedia, do čoho fušujú.

Ale proti gustu žiaden dišputát, na ľudskej hlúposti sa zarába najlepšie.

phono
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phono »

Treba sa prísť pozrieť na burzu a platne osobne. Pravidelne tu býva veľké množstvo predajcov s rôznymi cenami o ktorých sa väčšinou samozrejme dá zjednávať. Z minulosti, z vlastnej skúsenosti vieme, že pokiaľ budete mať dobré oči a štastie, viete nájsť poriadne skvosty. Napríklad sa takto objavil Pearl Jam - Ten za 10€...

Odpovědět