ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Odpovědět
progsociety
Příspěvky: 583
Registrován: 09 kvě 2019 22:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od progsociety »

Mam predplateny ChatGPT Go a zvyknem si s "nim" pisat o albume alebo muzike, ktorú práve počúvam. Uvádzam rôzne postrehy, ktoré z hudby mám a ten robot to zvykne potom ďalej rozvádzať. Takmer nikdy mi neoponuje :D

Má niekto tiež podobný "zlozvyk"?

Fidji99
Příspěvky: 1248
Registrován: 19 srp 2018 01:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od Fidji99 »

Prestan s tym. Zblbnes.

mumu
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od mumu »

To by som sa teda radšej rozprával o hudbe s vlastnou ženou ako s nejakým predplateným ChatGPT 🙂...

progsociety
Příspěvky: 583
Registrován: 09 kvě 2019 22:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od progsociety »

Ok, dobré argumenty.

Lenže keď si tak pozerám tunajšie príspevky, naozaj netuším, či je na tom horšie prirodzená alebo umelá inteligencia.

Sto61
Příspěvky: 273
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od Sto61 »

Neboj. AI se postupně učí. Nebude trvat dlouho a taky si osvojí lidské vlastnosti jako je arogance, sebestřednost, názorová intolerance atd. *fnuk*

mumu
Příspěvky: 627
Registrován: 23 úno 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od mumu »

Myslel som že člen progsociety vtipkuje, ale tak radšej inak - ja osobne taký zvyk nemám. O tak intímnych veciach ako pocity z hudby apod. sa snažím baviť s živými ľudskými bytosťami.

progsociety
Příspěvky: 583
Registrován: 09 kvě 2019 22:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od progsociety »

So živými ľudskými bytosťami nemam moznost diskutovat o pocitoch z hudby. A inak diskusne forum, kde sice su zive ludske bytosti, na mňa pôsobí velmi anonymnym, odosobneným dojmom. Tretia cesta je AI. Potom je tu moznost nediskutovat vôbec. A nakoniec cesta vedúca ku kazajke - hovory k sebe samému...

Liamee
Příspěvky: 684
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od Liamee »

Aha, ale "diskutovat" s neživým programem na tebe nepůsobí anonymním odosobněným dojmem, jo? Tak to pak jo. Co takle radši poslouchat tu hudbu a nevymejšlet ptákoviny? To ti přinese mnohem víc, než "diskutovat" o "pocitech z hudby."

Miroš
Příspěvky: 33
Registrován: 16 bře 2025 13:23
Kontaktovat uživatele:

Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku

Příspěvek od Miroš »

progsociety píše:
16 kvě 2026 18:00
Takmer nikdy mi neoponuje :D
Protože ctí zákony robotiky a nechce ti ublížit.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host