Má niekto tiež podobný "zlozvyk"?
ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
-
progsociety
- Příspěvky: 583
- Registrován: 09 kvě 2019 22:43
- Kontaktovat uživatele:
- Vybavení
ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Mam predplateny ChatGPT Go a zvyknem si s "nim" pisat o albume alebo muzike, ktorú práve počúvam. Uvádzam rôzne postrehy, ktoré z hudby mám a ten robot to zvykne potom ďalej rozvádzať. Takmer nikdy mi neoponuje
Má niekto tiež podobný "zlozvyk"?
Má niekto tiež podobný "zlozvyk"?
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Prestan s tym. Zblbnes.
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
To by som sa teda radšej rozprával o hudbe s vlastnou ženou ako s nejakým predplateným ChatGPT
...
-
progsociety
- Příspěvky: 583
- Registrován: 09 kvě 2019 22:43
- Kontaktovat uživatele:
- Vybavení
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Ok, dobré argumenty.
Lenže keď si tak pozerám tunajšie príspevky, naozaj netuším, či je na tom horšie prirodzená alebo umelá inteligencia.
Lenže keď si tak pozerám tunajšie príspevky, naozaj netuším, či je na tom horšie prirodzená alebo umelá inteligencia.
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Neboj. AI se postupně učí. Nebude trvat dlouho a taky si osvojí lidské vlastnosti jako je arogance, sebestřednost, názorová intolerance atd. 
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Myslel som že člen progsociety vtipkuje, ale tak radšej inak - ja osobne taký zvyk nemám. O tak intímnych veciach ako pocity z hudby apod. sa snažím baviť s živými ľudskými bytosťami.
-
progsociety
- Příspěvky: 583
- Registrován: 09 kvě 2019 22:43
- Kontaktovat uživatele:
- Vybavení
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
So živými ľudskými bytosťami nemam moznost diskutovat o pocitoch z hudby. A inak diskusne forum, kde sice su zive ludske bytosti, na mňa pôsobí velmi anonymnym, odosobneným dojmom. Tretia cesta je AI. Potom je tu moznost nediskutovat vôbec. A nakoniec cesta vedúca ku kazajke - hovory k sebe samému...
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Aha, ale "diskutovat" s neživým programem na tebe nepůsobí anonymním odosobněným dojmem, jo? Tak to pak jo. Co takle radši poslouchat tu hudbu a nevymejšlet ptákoviny? To ti přinese mnohem víc, než "diskutovat" o "pocitech z hudby."
Re: ChatGPT Go na diskusiu o hudbe a zvuku
Protože ctí zákony robotiky a nechce ti ublížit.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

