Auna AV2-H5Amp

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
denisowc
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2015 10:52
Kontaktovat uživatele:

Auna AV2-H5Amp

Příspěvek od denisowc »

ZDravím, chtěl jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s tímhle zesilovačem?

Dostal jsem jej, chtěl jsem to jako nějaký základ na domací poslouchání než pořídím něco zajimavějšího.

Jde mi ale o to,že nejsem schopen pustit skrz HDMI zvuk do repro. I když zapojím notebook nebo playstation, dám výstup zvuku na hdmi tak je ticho. Rádio nebo cinche hrajou, ale to neřeší to, že jsem to chtěl hlavně kvůli zapojení všech věcí do HDMI a posílání skrz to zvuk, bez nutnosti nějakého přehazování.

http://www.electronic-star.cz/Surroundo ... i41477.htm

Díky moc za každou radu

Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 751
Registrován: 05 dub 2011 15:11
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Auna AV2-H5Amp

Příspěvek od šeďour »

Jestli to náhodou není tím, že ono to sice přepíná jednotlivý vstupy HDMI na jedinej výstup (aby to zjednodušilo propojení), ale nemá to v sobě žádnej dekodér (DAC), kterej by z toho HDMI vyrobil analogovej zvuk.

Ten zvuk se tam prostě musí přivýst z nějakýho analogovýho zvukovýho výstupu připojenýho přístroje.

Tzn. pokud například připojuješ třeba blůrej přehrávač HDMI kabelem, musíš ho připojit do tohohle zesilovače i pomocí kabelu cinch, kterým přivedeš onen zmiňovanej analogovej zvuk.
Pokud blůrej přehrávač nemá analogový výstupy...smůla.Zvuk z toho nepoleze.
kabelguru.cz

denisowc
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2015 10:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Auna AV2-H5Amp

Příspěvek od denisowc »

Přesně tohle jsem si myslel a dostal jsem to porvrzeno ..

Díky moc *palec*

TRANSIWATT
Příspěvky: 468
Registrován: 27 lis 2013 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Auna AV2-H5Amp

Příspěvek od TRANSIWATT »

Tak když se už AUNA dostala až sem, chtěl bych se zeptat na názor na jejich produkty. /parametry, spolehlivost.../
Doposud jsem ji měl za levný čínský šmejd, provedení starších výrobků tomu odpovídalo. Třeba zesilovač s podsvicenou atrapou měřaku a podobně. Minule jsem natrefil na novější nabídku, přístroje měly hezký highendovsky vzhled, dokonce i lampove zesilovače nabízí, i zde spominany přístroj vypadá dobře.
Zlepšila se i kvalita, majitel, menezment ? Lze tuhle firmu brát vážně?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host