av receiver pioneer vsx-1025-k

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
korec
Příspěvky: 10
Registrován: 08 črc 2011 16:14
Kontaktovat uživatele:

av receiver pioneer vsx-1025-k

Příspěvek od korec »

Ahoj lidi,

snad píšu do správné sekce, jestli ne tak mě prosím omluvte...
Již asi 6 let vlastním av receiver pioneer vsx-1025-k, nikdy jsem s ním neměl jedinej problém. Receiver spolu s reproduktory používám výhradně na zlepšení zvuku z televize. Před měsícem jsme odjeli na dovolenou, vše jsem doma vypnul ze zásuvky, aby nedošlo náhodou k nějaké nehodě. Před týdnem jsme se vrátili, zapnu ho a v levém předním repráku místo zvuku pouze lupání při přepínání TV kanálů. Vyměnil jsem kabely, problém zůstává...Na konektory z receiveru (levý přední)jsem připnul pouze na vyzkoušení kabel o kterým vím, že je na 100% ok druhý reproduktor o kterém taky vím, že je plně funkční a opět žádná změna, opět pouze lupání při přepínání kanálů.

Problém je tedy určitě v receiveru. Ale říkám si jak je to možné co se mohlo stát, když byl pouze 3 týdny vypnutý.... Prach??? Nechápu to absolutně ne. Nevíte prosím někdo, kde by mohl být problém??? Existuje nějaký reset?? Mám to rozebrat a vyfoukat kompresorem?

díky Lukáš

korec
Příspěvky: 10
Registrován: 08 črc 2011 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: av receiver pioneer vsx-1025-k

Příspěvek od korec »

OK zeptám se jinak.
Nevíte prosím někdo o servisu této značky ve východních Čechách???

Děkuji


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host