BV A300 SE

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Obšák
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od Obšák »

bohus: proč všichni jen samá měření a nějaké přitroublé křivky?Možná proto,že bez těch měření a přitroublých křivek bychom se asi daleko nedostali.Tím nemyslím jen oblast hifi.Koukám,že máš přístroj od Audionetu.Myslíš si snad,že to je firma,která na nějaký měření kašle?Nebo ten předzes od PMA,co se Ti tak líbí-věz,že zrovna Pavel Macura je konstruktér,kterej měří každou chvilku.Docela jsi mě pobavil :lol:

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák »

Obšák píše:bohus: proč všichni jen samá měření a nějaké přitroublé křivky?Možná proto,že bez těch měření a přitroublých křivek bychom se asi daleko nedostali.Tím nemyslím jen oblast hifi.Koukám,že máš přístroj od Audionetu.Myslíš si snad,že to je firma,která na nějaký měření kašle?Nebo ten předzes od PMA,co se Ti tak líbí-věz,že zrovna Pavel Macura je konstruktér,kterej měří každou chvilku.Docela jsi mě pobavil :lol:
BVA vychází z profi ozvučování a také z měření. Testy na Stereu proběhly s Xavianem 270.
Také tento model, BVA-300SE mi na Sonus Faber Concerto přišel překvapivě dobrý.
Malé dobré Dynaudio 1.1, Xavian 270, dvoupásma BVA, mé ucho bere.
Tohle v grafů, jako když střelí nevyčtu, i kdybych tomu rozuměl.

Macura přikládá poslechu stejnou váhu, jako měření.
50 na 50 píše PMA. Bohuše si považuju.
Několikrát mi napověděl. Slyší.
Pobavení není na místě. *taktone*

Obšák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Obšák »

Abychom si rozuměli-já neříkám,že se má měřit a na poslech se vykašlat.V tomto se s PMA docela ztotožňuji a vidím to podobně.Měřím a taky poslouchám.Chci jen říct,že měření je důležité a rozumnej konstruktér se bez něj neobejde.To,že tahle technická stránka věci některým tady(a jinde) nic neříká,to už je věc jiná.Nikdo nerozumí všemu-to beru.Pak by ale bylo dobré spíš mlčet,než se k tomu vyjadřovat a plácat nesmysly.Jeden příklad z praxe:nedávno jsem oživoval jeden kanál zesilovače a na osciloskopu vidím,že se to chová nějak divně(podrobnosti vynechám).Udělal jsem totiž při montáži chybu.Zesilovač fungoval,jen né tak dobře,jak by měl.Chtěl bych vidět,jak by ten problém člověk odhaloval bez měřáků a ještě lépe-jestli by vůbec přišel na to,že ten zesilovač nějakej problém má.Shrnu to:uživatel se jistě bez nějakých měřáků a grafů obejde,konstruktér nikoliv.

NIRVANAHIFI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NIRVANAHIFI »

Od srpna funguje nové hifi studio v Praze, kde si můžeš poslechnout zesilovače BV Audio.
http://www.nirvanahifi.cz

Odpovědět