Denon Nad A Yamaha

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
pajo
Příspěvky: 10
Registrován: 11 úno 2011 13:25
Kontaktovat uživatele:

Denon Nad A Yamaha

Příspěvek od pajo »

Zdravím. Chcem sa spýtať čo to môže byť ak zapnem zosík a par sekund je počuť také praskanie v pravom repro potom už je všetko ok. Je to starči model DENON 680R inak zvuk v pohode aj ked NAD 370 ktorý som potom skušal bol jesne lepši. A moja dalšia otazka je či ísť do YAMAHY A-S700 k chariam hyper 2000 ci sa to môže vyrovnať tomu NADU.

magy1
Příspěvky: 31
Registrován: 01 kvě 2012 17:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Denon Nad A Yamaha

Příspěvek od magy1 »

Jezismaria jeden horsi ako druhy to su zosilovace pre zaciatocnikov a ked niekdo tvrdi ze nad hra lepsie ako denon bude urcite hluchy lebo nad je z nich najhorsi

Zdeny
Příspěvky: 1091
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Denon Nad A Yamaha

Příspěvek od Zdeny »

NAD je líbivý. Ovšem tvrdit, že 370je horší než Denon680(R), je silné tvrzení. On je totiž opravdu zvukově lepší.Spíše tu ale půjde o nějaké osobní cítění zvuku.
Já jsem měl Denony dva - 860(v letech asi 1993 a pak 280 v letech asi 1994. Hrály slušně, jen jim chyběl bas a rychlost:-) Po zapojení kamarádova NAD 3020 (ten nejnižší základní model) jsem padnul na znak. Nebe a dudy navzodry velice nízkému (hlavně v porovnání s Denon 860) výkonu byla dynamika, prosotr, ale i barvy nástrojů jasně lepší.

Pravda je ověem to, že se jedná o komerční výrobky těchto firem, které mají hodně podobné vlastnosti a výbavu, tkže změna od jednoho k druhému nebude cesta nahoru, ale cesta bokem.

Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Denon Nad A Yamaha

Příspěvek od Paul »

Zdeny-mohu to také potvrdit-jak Denon tak Nad jsem měl a je to velký rozdíl.Ale může to samozřejmě být o preferencích posluchače.A jestli někdo považuje např.NAD C370 s cenou kolem 28000kč (stojí tak i nové modely-375 BEE atd.)za zesík pro začátečníky,tak to už je jiná věc. ;) Jinak NAD C370 je dodnes jeden z nejvíce "povedených" zesíků od fy NAD vůbec a i celkově v hifistické obci-v této kategorii.Sám servisák Nadů v ČR Sinclair to může jen potvrdit.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host