Electrocompaniet eci5 by supernait2 vs ?

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
vekoka
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2016 17:51
Kontaktovat uživatele:

Electrocompaniet eci5 by supernait2 vs ?

Příspěvek od vekoka »

Nemáte někdo zkušenosti v této ceně? Eci 5 jsem slyšel v přímém srovnání proti několika integrovaným a hned mne dostal. Naima jen samostatně a to nemá váhu, ale jinak zněl výborně.
Hledám něco v kategorii 100k+- 20k. Nějaké doporučení?

Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 772
Registrován: 03 pro 2008 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Electrocompaniet eci5 by supernait2 vs ?

Příspěvek od jirie »

SUPERNAIT 2 ve firemním doprovodu CD přehrávače i streamerů je trvale k dispozici ve studiu v Kopřivnici i s několika různými značkami repro .

Návštěvu vřele doporučuji ;)


vekoka
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2016 17:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Electrocompaniet eci5 by supernait2 vs ?

Příspěvek od vekoka »

Opět jsem ve špitálu, tak to mohu řešit. Ještě bych se rád zeptal na accuphase e 270, je to sice základní model, ale mohlo by to hrát lépe.

FS
Příspěvky: 1337
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Electrocompaniet eci5 by supernait2 vs ?

Příspěvek od FS »

ECI5 jsem nikdy neměl, ale dlouho jsem žil s Electrocompaniety. Nejprve předtím EC4.7 + AW220 (stereo konec), pak jsem upgradoval předek na EC4.8 a pak koncák na monobloky AW180. Každý z těch upgradů byl významný krok vpřed k transparentnosti a přirozenosti zvuku.

Budu-li předpokládat, že u Electrocompanietu s cenou roste kvalita reprodukce, potom u ECI5 za zlomek ceny dělěné verze nelze čekat zázraky.

Při cenovém limitu do 120k bych já osobně volil Supernait2 (který jsem také již nekolikrát na různých repro slyšel) jakožto zesilovač bez výraznějšího vlastního zabarvení.
Ovšem zvuk "a la Electrocompaniet" má v sobě cosi hodně přitažlivého - například má žena dodnes tvrdí, že to byl nejhezší zvuk, co jsme kdy doma měli.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host