ELECTROCOMPANIET

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Borek
Kontaktovat uživatele:

ELECTROCOMPANIET

Příspěvek od Borek »

V některých vláknech se tahle značka okrajově probírá. Myslím, že EC si už zaslouží samostatné vlákno.

efičák
Kontaktovat uživatele:

Re: ELECTROCOMPANIET

Příspěvek od efičák »

Mám hezčí fotku. Heč!

MSW, člen z slovanetu, dělal u mě poslechový test, se svým koncovým EC. Ceníkem kolem 50t.
Kus mašiny to je. Dynamika vynikající. Pro mě, příznivce emotivní expresivity to bylo takové nějaké, lehce nezúčastněné. Přesto velmi dobré. Mohl bych to doma mít.

Phono předzesilovač je referenční, nejen cenou.
Obrázek

Carlos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Před lety jsem slyšel v ostravském Tykonu CD+integrovaný zesilovač. Moc se mi to tehdy líbilo. Detailní podání, brilance. Dobře se ta sestava poslouchala. Rozhodně je to kvalitní značka! *thumbs up*

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik »

Slysel jsem kombinaci "jen" integrovaneho zesilovace ECI-5 s CD prehravacem ECC-1. Myslim, ze to je sestava, u ktere uz neni potreba resit jak to hraje ve smyslu vysky, stredy, basy atd.
Proste to zapnete, pustite si cokoliv u uzivate si hudby jako nikdy predtim. A muzete poslouchat dlouhe hodiny a poustet si jednu nahravku za druhou.
Byl jsem ohromen! Drajv a rychlost - uzasne, u AC/DC mi naskakovala husi kuze.
Taky jejich jedinecny design se mi dost libi.

Zvuk EC je silne navykovy. Myslim, ze uz jsem nasel cestu, po ktere se vydam. Ted uz zbyva sestrit a tesit se na nove prisrustky. Je to krasny pocit mit jasno v tom, co se mi libi a jeste hezci je vedet ktere komponenty, pripadne jejich kombinace, tak umeji zahrat.

Muj cil je ted jasny - ELECTROCOMPANIET: If music really matters

Borek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

souhlasím. Kombinace s EMC 1UP je ale ještě lepší. Uspokojuje mne vzhled, provedení i zvuk. Spolu s Densenem mé nejoblíbenější značky. *klanimse*

Borek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rád. Bohužel častěji jezdím právě na opačnou stranu :( mé sympatie oscilují mezi těmito dvěma značkami. S ohledem na prostor zůstal nakonec jen ten EC. Jediné co bych Densenovi vytkl je ten chybějící druhý brutální koflík velikosti dětského hrnku ;)

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik »

pipis píše:Až Vadiku tedy pořídíš svůj sen, poděl se o dojmy.
bez pochyb :)

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Hned ako predam Esprity , tak si kupim Elektrocompaniet, ta znacka mi je svojim designom strasne sympaticka, a bavi ma aj zvukovo... *bravo* *bravo* *bravo*

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik »

Ahoj, nema tady nekdo ECC-1. Chel bych jej porovnat s mojim stavajicim Myryadem MCD-600. Pokud by to majiteli ECC-1 nevadilo, at se mi prosim ozve. Predem diky!

greeners
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od greeners »

Není zde (ex)majitel ECI3 ci znalec teto znacky, ktery by mohl okomentovat prilozeny link?

Dik Greener

http://www.audioasylum.com/reviews/Inte ... 15684.html

Odpovědět