Fisher Ca 7700

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
fb_radim
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2021 14:08
Kontaktovat uživatele:

Fisher Ca 7700

Příspěvek od fb_radim »

Dobrý den,
Vím není to žádná paráda, ale vlastním již delší dobu zesilovač (Fisher Ca 7700) ke kterýmu mám do sterea 2 polský sloupy za tisíc korun.. nejsem na to hrdý, ale musím říct že jsem byl do teď spokojen.. chtěl bych si koupit reproduktory Magnat Monitor Supreme 1002 . Je možno je párovat se zesilovačem nebude s něčím problém ? Do budoucna bych koupil i nějaký kvalitnější receiver.

Děkuji hezký den

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Fisher Ca 7700

Příspěvek od Lemon »

Zesilovač je poměrně slušný. Bez obav ho můžeš použít. Pokud bude Fisher fungovat, tak bych ho neměnil za reciever. Zvukově by sis moc nepolepšil.
Nejvíc mají vliv na zvuk reproduktory. Zvaž ještě zda nekoupit za cenu nových Magnátů raději repro z bazaru. Tím by ses dostal na ještě lepší zvuk.

mesky
Příspěvky: 108
Registrován: 21 říj 2020 07:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Fisher Ca 7700

Příspěvek od mesky »

Mám Fishera ca2030, který používá stejné koncové darlingtony (stk 0040) jako tvuj ca7700, hraju do starších magnátů monitor supreme 2000 a zesilovač je zvládá bez problémů. Jak píše Lemon, zesilovač bych si nechal a neměnil ho.

fb_radim
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2021 14:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Fisher Ca 7700

Příspěvek od fb_radim »

Paráda oba jste mě mile potěšili.. Rozhodl jsem se že si počkám a opravdu vyhlídnu nějaké bazarovky

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host