Hifinázor

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
lubin
Příspěvky: 565
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Hifinázor

Příspěvek od lubin »

Ahoj všem,

chtěl bych slyšet Váš hifinázor :lol: , když už tady jsme :D , jaké, kdyby jste měli zbytečných sto tisíc, byste si pořídili monobloky, případně koncák a předzes, byť z druhé ruky nebo nové, to je fuk.
Měly by živit třípásmo Aurum Cantus a máte rádi otevřený, detailní a prokreslený zvuk, posloucháte vše kromě metalu a dechovky a profláklého popíku a dáváte přednost "áčku", nebo jak je to v "módě" zesíku s "podporou" třídy "A", prostě trošku té kultivovanosti do toho :D
No dobrá, šílená otázka přiznávám, ale vy se můžete taky vyřádit....dokonce uvítám i konkrétní typy na kauf.... *headbang* :D

Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od Tony »

za 100 tis?
radšej ešte počkaj, až budeš mať dvojnásobok

Uživatelský avatar
pink panter
Příspěvky: 110
Registrován: 10 bře 2010 20:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od pink panter »

mena nebola uvedená ;)

lubin
Příspěvky: 565
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od lubin »

Tony...to není k tématu (skoro) :lol: , nicméně, to bych mohl počkat také na trojnásobek ap. ..
Je to jako s autama...cheš do toho dát tolik, kolik chceš...a pak lituješ, že tam nemáš klimu :lol:
Kdybych napsal za 300000,- (a tolik dávat nechci), tak už je tady deset "fundovaných" odpovědí...


Uživatelský avatar
milan20
Příspěvky: 27
Registrován: 01 úno 2010 12:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od milan20 »

Určite by som rozmýšľal nad týmto : http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 406#p60406
Počul som to a hrá to špičkovo.

Uživatelský avatar
pink panter
Příspěvky: 110
Registrován: 10 bře 2010 20:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od pink panter »

asi áno,ten Conrad som hral aj ja,bol dobrý *bravo*

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1392
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od NA »

Ten Conrád ještě není prodaný? Bratři z východu a kam se poděl prodejce dlouho se neukázal?
Problém bude s odpovídajícím předkem, bude stát taky dost.
Noble Audio - výroba a prodej

lubin
Příspěvky: 565
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od lubin »

čisté lampy asi ee.

Zajímá mě poslední dobou Electrocompaniet....má ho někdo tady??

eLko
Příspěvky: 153
Registrován: 17 dub 2008 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od eLko »

V Ketose som parkrat pocul kombinaciu AR LS26 predok lampy a EC AW 180 mono konce a vzdy to hralo vyborne.
Len to uz je mimo limit. A ten stereo koniec netusim co je zac.

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od Pajuna »

Ke sloupum AC bych dal konec a predzesilovac od Vincent. Dival jsem se, ze ted je v akci napr. SA 93+ za velice slusnou cenu, k tomu treba SP 994 nebo starsi SP 993.
Jake mas konkretne sloupy?

lubin
Příspěvky: 565
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od lubin »

O té akci vím....uvažoval bych spíše o 995...budu se tam muset vydat na poslech. Sloupy jsou Melody M102. Zvukově řekl bych trochu níže posazené, než většina sloupů od AC s větším "páskem"....

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od Pajuna »

102 jsou posazene opravdu hodne nizko, pro me az moc, basy jsou vsude. Mozna kdyz maji velky prostor kolem sebe, meni se to. Slysel jsem je v patek. Urcite dobre bedny, ale prijde me to typicka bedna na hard rock a metal. Ale s Vinckem si to sedi..

MartinSt4
Příspěvky: 136
Registrován: 03 úno 2010 09:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifinázor

Příspěvek od MartinSt4 »

lubin píše:O té akci vím....uvažoval bych spíše o 995...budu se tam muset vydat na poslech. Sloupy jsou Melody M102. Zvukově řekl bych trochu níže posazené, než většina sloupů od AC s větším "páskem"....
Je otázkou jestli změna zesilovače přinese něco navíc. Jak jsem pochopil z inzerátu máš SV 238 MK, což musí dostatečný partner k M102.
M102 mám s SV232 v obýváku o ploše 50 qm a jsem s tím spokojený. Když už uvažuješ tímto směrem, tak povýšit vše jak bedny, tak zesilovač.

Vraný
Příspěvky: 21
Registrován: 02 pro 2008 22:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Hifinázor

Příspěvek od Vraný »

Já si myslím že výměna zesilovače změnu může přinést. Ona 238ička má objemný, hluboký, měkčí bas, který ve spojení s 102kama může být v akustice tvé místnosti problém. Mám ke 102kám 234ku, která je na basech lehčí, méně objemná, přesnější a hraje to velmi dobře, rozhodně není přebasováno, čehož jsem se původně taky obával. Celá produkce je teď jemnější, plnější a barevnější než se 103kami, které jsem měl předtím. Prostě si to s mou místností dobře sedlo.
Ono pro tebe může být i řešení zesilovač si nechat a zkusit jiné bedny, chce to vyzkoušet různé varianty.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host