Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
gibosl
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2014 13:54
Kontaktovat uživatele:

Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Příspěvek od gibosl »

Ahoj. Prosím o radu. Mám pouze jedny repro a rád bych používal integrovaný zesilovač na hudbu + receiver na film. Sháním tedy integrovaný zesilovač s optickým vstupem a výstupem na Subwoofer, ale hlavně s odděleným koncovým výstupem MAIN IN pro připojení receiveru na koncák integráče. Výkon zesilovače minimálně 150w na 8ohm. Popravdě zatím jsem narazil jen na Vincent SV-237MK. Má někdo jiný tip,nebo nějaký názor na vincenta? Idealní by byl Parasound Halo Integrated, ale ten je už nad rozpočet :-( Děkuji.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Příspěvek od sekal »

Máš dost specifickou kombinaci požadavků. Osobně bych si nekoupil ani jeden z těch dvou zesilovačů, protože nemají dobrá měření. Pokud ti ten Parasound konvenuje, tak ho lze (zhruba) v rámci daného rozpočtu sehnat z druhé ruky na ebayi.

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Příspěvek od PítrsPraha »

Halo Integrated jsem mel nekolik let a muzu ho jedine doporucit - pro tvuj ucel je idealni za prvy diky funkci Theatre bypass a za druhe diky tomu, ze subwooferovy vystup neni jen vystup, ale je to nastavitelny low pass filtr s moznosti regulace hlasitosti subu na prednim panelu.

Moc se v bazarech neobjevuje, ale kdyz budes trpelivej a budes se divat treba i v zahranici, narazis na nej ;-) .

Zvukove jasne lepsi nez SV 237MK hlavne v prirozenosti zvuku a pevnosti+energii basu.

gibosl
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2014 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Příspěvek od gibosl »

Tak jsem si Vincenta spletl s 234, ten ale zase neumí optiku. Potom jediný zesilovac na který jsem narazil je teda parasound. Nebo možná Rotel Ra1572 ale ten nemá zrovna dobre hodnocení a výkon je nižší.
Na zesik zase tak nepospicham, ale do konce srpna už musí být z určitých důvodu doma:-)

gibosl
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2014 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

Příspěvek od gibosl »

Jak bych tuto variantu rozchodil, pokud bych použil treba předzesilovač Parasound 5, který umí bypass a k němu napasoval koncovy zesilovač?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host