Jaký levný stereo zesilovač

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Bonduell
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2013 10:49
Kontaktovat uživatele:

Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Bonduell »

Zdravim,

chtěl bych nějaký stereo zesilovač, zdrojem bude Multi centrum EVOLVE (mp3 z HDD).
Něco málo jsem přečetl, NAD c320 apod jsou kolem 5ti tisíc, údajně jsou dobré i Yamahy,Pioneer... třeba Yamaha AX390,Pioneer A450R.(3tis)
Rozumím tomu,že starší budou kvalitnější,ale bojím se toho. údajně grundig měl povedené ,třeba Fina Arts A 903?
Nebo si pak připlatit a nějaký levnější nový...Pioneer A10,Onkyo A-9155...
díky za rady.

Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 1121
Registrován: 17 dub 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od MB »

Dost zalezi od toho, ale repro bude k tomu pripojene, ale v tejto cenovej kategorii by som bral asi toto
http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=1967 a nevahal by som dost dlho, zvlast ked je na to 1rok zaruka

Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Paul »

MB-za tu cenu asi není co řešit ;) -ale jak píšeš,záleží na repro...

Uživatelský avatar
Hans1983
Příspěvky: 475
Registrován: 08 úno 2013 19:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Hans1983 »

Hmm tak ten ARCAM Alpha 9 vypadá hodně dobře. Myslím že MB doporučil velice zajímavý kus. Mít těch 7tis hned bych do toho šel.
Já před nějakým 3/4 rokem kupoval z aukra Marantz SR1040 2x45W za nějakých 1600,- + vlastní dovoz od prodejce vzdaleneho nějakých 70km, a víceméně to byl kup naslepo, naštěstí po pár dnech přepájení studeňáků u známého funguje velice dobře.

Bonduell
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2013 10:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Bonduell »

Děkuju, ale pokud bych chtěl za tolik peněz musel bych chvilku šetřit ještě :) jinak kauf to bude asi dobrej.
Z toho co jsem psal stojí něco za zmínku? No právě s tou koupí se bojim,už kvůli tomu, že plno lidí s tím jenom šmelí, koupěj něco
i třeba nefunkčního zprovozní to a pak to střelej... Repro nemám nic moc, takže bych měl asi slušnej zesik,a mohl bych šetřit na repro :D
Repro mám od známého dom.výroby, nehrajou špatně, jen odešly vejšky (Tesla), mam tam nějaký(jen aby to hrálo),chtělo by to je vyměnit.

Uživatelský avatar
Hans1983
Příspěvky: 475
Registrován: 08 úno 2013 19:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Hans1983 »

Nákupu z druhé ruky bych se zas tolik nebál, pokud chceš mít jistotu pohledal bych třeba i na www.bazos.cz případně na tomto nebo jinem foru v inzerci nebo kdekoliv jinde, kde bude možnost si prodejci nejlépe osobně zajet a zesilovač odzkoušet - "slyšet v akci".


Bonduell
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2013 10:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Bonduell »

Jo ten vypadá dobře, na ten jsem koukal na aukru,ale nezamlouval se mi prodejce. Maj tam pěknej Harman HK 650 :D ale 5tis je moc. Měli tam nedávno HK 620 za 2,2tis ale už byl pryč, když jsem psal. To Onkyo asi vezmu. Udělá hodně na zvuku kvalitní Cinch propojení k zesilovači?např. Nakamichi?

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Hlavně záleží co bude mezi tím (vodič)


Uživatelský avatar
Hans1983
Příspěvky: 475
Registrován: 08 úno 2013 19:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Hans1983 »

Tak díky tomuto vláknu sem si dneska objednal zesilovač z druhé ruky :D sice je to vintage JVC ale po shlédnutí parametrů a toho že je to ještě kvalita made in Japan nešlo jinak *hura*

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

A od koho přes koho? Teda pokud to není tajné? Aukro ,Bazoš?

Bonduell
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2013 10:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Bonduell »

Tak jsem nakonec šel do toho Harman Kardon HK 650, něco málo prodávající slevil, a manželka mi zbytek přidala *hura*
snad to bude OK

Uživatelský avatar
Prospero
Příspěvky: 2073
Registrován: 08 led 2012 17:12
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Prospero »

Myslim, ze jsi neprohloupil. *thumbs up*
V loznici mam dodnes jeho pradedecka (PM 660), par let jsem mel jeho "dedecka" (HK 6500) a od kamarada znam i jeho "tatinka" (HK 6550). Vsichni byli "premianti tridy". :D
HK 650 je podle mne posledni z "rodu povedenych". Po roce 2000 to slo zvukove pomerne z kopce. (A to ne jen u Harmana.) *fnuk*
Preji hodne zabavy. ;)

Bonduell
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2013 10:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký levný stereo zesilovač

Příspěvek od Bonduell »

s tou kvalitou je to se všim, slučování podniků, přemístění výroby a na všem se šetří. Myslim,že lepší už to nebude...ty lepší časy jsou za námi :?
Ten Harman se mi líbí, a co jsem dřív četl, tak měl i dobrý hodnocení. Už se nemůžu dočkat, po pěti letech odpojim Genius 5.1 Hometheater :D
dříve jsem poslouchal hudbu přes zesilovač udělaný z Tesla televize a ekvalizeru z auta :D tak konečně trošku úroveň.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host