Který AVR k Infinity kappa 8.2 ii serie

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
gibosl
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2014 13:54
Kontaktovat uživatele:

Který AVR k Infinity kappa 8.2 ii serie

Příspěvek od gibosl »

Zdravím.
Potřebuji poradit jaký AVR k Infinity kappa 8.2 II Serie. Má někdo zkušenosti ?

Moje původní sestava byla AVR Samsung HW C 770s ( 7.2 kanál ) , avšak po pár měsících poslechu jsem usoudil , že tomu do kvalitní reprodukce chybí hodně. Začalo do výměnou sloupů,chvilku jsem používal Infinity Reference 31i , nyní jsem se posunul dále a zakoupil něco pořádného " Infinity kappa 8.2 II serie " ( infinity 31i používám jako zadní) . Starou sestavu prodám a seženu ještě Center Infinity. a možná časem i SUB. Potřeboval bych tedy poradit s výběrem nového AVR. Jsem ochotný investovat cca 10-20tis ale raději bych volil Cena/výkon.
AVR by měl umět sítové funkce,lépe dva HDMI výstupy a BI-amp. Výkon není až tolik důležitý,ale raději bych šel o stupen výše ( nyní 120w při 6ohm ) U zapojení Bi-amp počítám s tím že kino bude mít pouze 5.1 Jde mi o to aby to zahrálo lépe než samsung,nejsem audiofil a nemám tolik zkušenosti ale příjde mi že samsungu něco chybí ( u hudby takový plochý zvuk bez štávy ) . Z hudby poslouchám snad uplně vše,mimo techno. Na AVR se bude přehrávat 50% hudba a 50% film. Chápu že pro kvalitní poslech hudby by byl lepší Stereo zesilovač,ale v tuhle chvíli bych rád vyřešil nákupem nového přístroje v podobě AVR. Dodám že cenově je na tom dobře Yamaha,ale nevím jestli by se k Infinity kappa nehodil spíše Onkyo. Ale nebráním se i jiným značkám.
Děkuji za odpovědi :-)

Uživatelský avatar
olympus720
Příspěvky: 115
Registrován: 31 bře 2012 16:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Který AVR k Infinity kappa 8.2 ii serie

Příspěvek od olympus720 »

K Infinity Kappa 8.2i bych jako minimální základ doporučil ONKYO TX-NR5010, co stojí cca 70 000kč, nebo v podobné, raději vyšší cenové hladině. Jestli se budeš snažit ušetřit a koupit nějaký receiver za 20 000kč, tak jsi zbytečně vyhodil peníze za Kappy.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1314
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Který AVR k Infinity kappa 8.2 ii serie

Příspěvek od lidumil »

Dá se samozřejmě pořídit i laciněji - do 2000 E.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host