musical fidelity 250Kw

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
robo456
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

musical fidelity 250Kw

Příspěvek od robo456 »

Znate nekdo tuhle obrovskou krabici"all in one"?Jakekoliv zkusenosti a rady jsou vitany!
Od MF znam A3 integrac,A3.2 integrac i CDp,A3.5 integrac i CDp a to same i od A5.Vzhledem k cene kazdeho jednoho jsem byl max spokojen,250Kw ma shodnou zesilovaci cast s A5,takze postaci a nejvic mne lakaji min signalove cesty,vestaveny DAC a hlavne lampovy predek.A i uspora mista je fajn,nemam extra poslechovku 50m2 a strop 3,60m..
Netusim ale,jaka rizika,ci konstrukcni nedostatky obnasi jedno spolecne sasi.
Jasne,kdyz odejde nejaka vec,jde to do servisu cele,ale kdyz neco odejde v klasicke sestave,jsem taky bez zvuku...
http://www.musicalfidelity.com/download ... 50-S_4.pdf
dik za jakoukoli vecnou reakci

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: musical fidelity 250Kw

Příspěvek od Aleska »

Obrázek
Je krásný, je i na Ebay.uk za "pouhých" 1.250Ł, zaslání za 40Ł pouze v rámci UK.

lubin
Příspěvky: 565
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: musical fidelity 250Kw

Příspěvek od lubin »

vítej robo, ....zvuk MF tě ještě neopustil?? *2thumbsup*

Uživatelský avatar
Ramones
Příspěvky: 1559
Registrován: 19 zář 2009 19:05
Kontaktovat uživatele:

Re: musical fidelity 250Kw

Příspěvek od Ramones »

Koukal jsem na něj také, rok, dva zpátky????
Myslím, že ho ještě nabízejí i za 3500 E z původních 7000 na audio-markt.de
Jj, je to tady:
Musical Fidelity KW 250 in Top Zustand und mit OVP

Der KW 250 von Musical Fidelity ist das perfekte All-In-One Gerät für alle Audiophilen, die eine hochwertige Komplettlösung suchen, die Platz spart und dennoch klanglich überzeugt. Der kW250 ist HIGH END auf engstem Raum. Der kW250S vereint 6 audiophile Komponenten in einem attraktiven Gehäuse 2 x 250 Watt Monoblock Leistungsendstufen; 24bit/192kHz upsampling CDPlayer, DAB und FM-Tuner; Phono-Vorstufe MM/MC; hochwertiger DA Wandler; Röhren/Hybrid Vorstufe.

Es handelt sich um ein neuwertiges Gerät OVP und 12 Monaten Garantie.

Verkauf erfolgt im Kundenauftrag.

B e i - F R A G E N
Tel.: 0043 (0)2638 22 22 5
Mail: office@akustiktune.at

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: musical fidelity 250Kw

Příspěvek od Aleska »

robo456 píše:.......A i uspora mista je fajn,nemam extra poslechovku 50m2 a strop 3,60m.....
Teď mi to došlo, a chápu, že s místem skutečně musíš šetřit ! :lol: :lol: :lol:

robo456
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: musical fidelity 250Kw

Příspěvek od robo456 »

to lubin:
Nazdar Lubosu!To vis,jednou to ochutnas a neni cesty z5..!

to all:
Do noveho bych nesel ani za tu polovinu,v takovym baliku proste nejsem.Ale jevi se mi to jako ne nejhorsi reseni za rozumny peniz z druhe ruky a takova ta konecna...
Skoda,ze tu neni nekdo s osobni zkusenosti,nebo nejaky technik/konstrukter,ktery mi to vychvali,ci zatrati.
Osahavam si opatrne(hodne opatrne) MF Kw 550 od sefova kamose.Pokukuje po primo a stokilovych monoblocich od MF.To bych musel jeste kus dosetrit a snad ani nezrat,ale to by uz byl urco stroj,ktery si sebou vezmu i do toho hrobu.Takovy roztomily krizenecek s lampovym predkem.
Realita je zatim´jen´ na Kw250s,jen se odhodlat a dostat prodejce v IRL na rozumnou cenu,pripadne A1008,ten se mi taky libi.
Treba se

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host