NAGRA

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
eLko
Kontaktovat uživatele:

NAGRA

Příspěvek od eLko »

Velmi zaujimave citanie:
http://www.6moons.com/industryfeatures/ ... gra/1.html

Ten amp s 300B vyzera hooodne cool.
Ale zaujima ma tiez ten novy mosfet MSA.

Nejake skusenosti?

boxer

Re: NAGRA

Příspěvek od boxer »

*palec* *thumbs up*

Dík. Nebývá tak moc obsáhlých factory tour vidět.

Dík.

Kylie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kylie »

O Nagra MSA jsem slyšela, že jak je "ošklivý", tak dobře hraje. *2thumbsup*
Konkrétně zvuk jev porovnání s výborným(y) PSA/PMA lepší, se zřetelněji konturovanými basy a NEuvěřitelné - i s lepším podáním barvy zvuku!
Tak tedy pravil můj Buřtík (a ten tomu ROZUMí!) a říkal že budeme (muset) měnit :roll:
PS: A jsou to prý koncáčky ideální pro bi-wiring/-amping, což je DĚSNÉ, neb se vzadu bude válet ještě VÍCE drátů než normálně! (ale pan Kraut bude určitě nadšený... *hura*
Pěkný den (s Nagrou či -ami MSA určitě BUDE *thumbs up*

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony »

Nikdy som nic z ich produkcie nepocul hrat. Je to legenda v profitechnike.
Kazdopadne ten dizajn a konektory naboku su pre mna v obyvacke neakceptovatelne...
Ak maju snahu predavat aj "obycajnym hifistom", zbytocne sa (podla mna) tymto oberaju o dalsieho mozneho zakaznika.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Nagra CDP je jediný další přehrávač, o kterém jsem v době kdy jsem vybíral ještě uvažoval. Opravdu špičkový stroj. Jediné co mě na něm vadilo byl jeho vzhled. Jinak *2thumbsup* .

Celý systém Nagra byl ke slyšení jak ve Varšavě, tak samozřejmě v Mnichově. Ve Varšavě to bylo opravdu špičkové a to jsme se shodli všichni, kteří jsme tam byli. Nevzpomenu si teď na reprosoustavy. No a v Mnichově to bylo ke slyšení na Trianglech. Čekal jsem to mnohem horší. Bylo to tenčí na basech. Což se nelze divit vzhledem ke konstrukci reprosoustav. Ale vše ostatní bylo naprosto špičkové.

Jediné co opravdu ale opravdu nechápu, je konstrukce toho předzesilovače. Kabely z levé strany do přístroje a z pravé ven do zesilovače vymyslel opravdu nenormální člověk. Někdo mě tvrdil něco o jednoduššímu měnění kabelů a něco podobného. Ale je to třída High-end a né profi. Hifisti vyměňují opravdu málo. Takže nechápu. Nesmysl. Blbost a já nevím co ještě. Monobloky jako pyramidy jsou zajímavé konstrukce. Celkový zvukový projev Nagry je výborný. Asi bych jim ten předzesilovač odpustil a překousnul to.

boxer

Příspěvek od boxer »

Kabely z levé strany do přístroje a z pravé ven do zesilovače vymyslel opravdu nenormální člověk.

Nene. Naopak. Kabeláž je dlouhodobě fenomén a když se vyrábí takové skvosty jako Kraut-Swarovski,tak chce jejich majitel ,aby byly pěkně vidět.

Vysolíš 20-50-100 K za kabely a schováš je dozadu?Ne. Když přijde návštěva ,aby věděla hned,s jakým hifistou má dočinění.

Nebude dlouho trvat a budou mít bedny konektory zepředu stejně jako přístroje zásuvky.

Aby byla ta krásna a převelmi důležitá,jestli ne nejdůležitější část řetězce,pěkně vidět.

Odpovědět