Oprava SONY TA-F630 ESD

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
fotohorolezec
Příspěvky: 2
Registrován: 12 črc 2010 21:44
Kontaktovat uživatele:

Oprava SONY TA-F630 ESD

Příspěvek od fotohorolezec »

Ahoj všem,
mám prosbu na zkušenější. Asi před rokem jsem koupil tento zesilovač. Po určité době se projevily určité neduhy. Hlavní problém je s levým kanálem. Neustále to zlobí. Již třikrát jsem ho měl v autorizované opravně Sony, kde závadu pravda opravili, ale pak to šlo zase do kopru. Rozhodně nesnižuji jejich fundovanost a musím říci, že i jejich přístup je celkem korektní, ale samozřejmě je to komerční servis, takže to berou způsobem co nejjednodušší opravy. Obracím se tedy na vás s prosbou, zda-li by se nenašel někdo (či nedoporučíte někoho), kdo by to byl schopen pořádně zkouknout, proměřit a opravdu komplexně opravit. Chápu, že to nebude zdarma, ale styl opravy v autorizovaném servisu pro mě znamená (dle mé předchozí zkušenosti) ještě dalších tak pět, šest návštěv s nejistým výsledkem. Předem mnohokrát děkuju

Vítek

Mamut
Příspěvky: 111
Registrován: 28 črc 2008 17:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava SONY TA-F630 ESD

Příspěvek od Mamut »

Pokud bude mít čas a chuť tak..http://www.electronicservis.cz/

fotohorolezec
Příspěvky: 2
Registrován: 12 črc 2010 21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava SONY TA-F630 ESD

Příspěvek od fotohorolezec »

Díky moc, jak bude čas tak to zkusím. Ještě se jen zeptám, jestli by někdo neměl návrh na něco v Praze. Přece jen je to malinko z ruky. Ještě jednou díky

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava SONY TA-F630 ESD

Příspěvek od petrL »

Dole v Husitské ulici je nějaký hifibazar, jméno si nevzpomenu. Ta firma se tam pořád stěhuje z jednoho baráku do vedlejšího a zpátky atd. Jestli je to pořád ta samá firma, tak by se snad dalo říct, že je relativně stabilní a zavedená. Slyšel jsem, že i opravují. Sám zkušenost s jejich opravnou nemám.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host