oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Paul »

Kámošovi se "porouchal" přepínač "SOURCE DIRECT"-je to ten vpravo nahoře.Při přepnutí to chrastí,hraje jen jeden kanál apod.Nemůže nikde sehnat nikoho,kde by mu to opravili.Pomůžete někdo s radou příp. opravou?
Obrázek

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od sekal »

Tento problém bych doporučoval řešit spíše na konstruktérských fórech typu audioweb.cz, zesilovace.cz apod.., kde se na tyto věci (kromě jiného) specializují a kde dostane podstatně fundovanější odpověď nežli zde a popř. sežene i někoho, kdo mu to opraví...

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Aleska »

Paule, ať se obrátí na Sinclaira z Audiowebu ( lemal@volny.cz ), jeho www stránky jsou http://www.electronicservis.cz/onas.htm a to včetně kontaktů. Je z Luhačovic.

Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Paul »

Aleši díky-na Sinclaira jsem zapoměl-zkusím to. ;)

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Aleska »

Neváhej, z audia dělá prakticky všechno a baví ho to. Navíc je *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* , byť má občas slovník velice svérázný.

Paul
Příspěvky: 582
Registrován: 19 říj 2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Paul »

už jsem s ním mluvil-domluva byla výborná. *thumbs up* -díky

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od pasul »

Škoda, že již není na audiowebu to profláknuté vlákno o Sinclairovi a opravách přístrojů u něj. Tedy já ho nenašel. Poté by jsi si u něj svůj přístroj asi nenechával opravit. Ale jsou to jen zkušenosti asi tak 10-ti lidí se Sinclairem a opravách přístrojů u něj. Jiní zase psali naprostá spokojenost. Vlákno bylo smazáno. Tak třeba to dal všechno dopořádku. No nevím. Nesjmustnější bylo, že vlákno bylo pekelně dlouhé a stále se ho dotyční dotazovali na navrácení přístrojů. Ovšem on hrál mrtvého brouka. Pokračoval a stále pokračuje ve svém neskutečném poučování celého světa. Za mě *thumbs down* ....

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Aleska »

Jednou je člověk nahoře, podruhé zas dole. Podle toho vlákna měl v té době vážné zdravotní problémy, které na něj dolehly. Ty může mít každý z nás, takže neodsuzuji. Mimo to zmiňované období vždy každému pomohl a poradil, na Audiowebu naprosto nezištně, přesto že se mohl bušit do prsou, že je to jeho Know-how.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od pasul »

Ano máš pravdu. Do zdravotních, rodinných či finančních potíží se může dostat kdokoli. O tom žádná. Ovšem hrát mrtvého brouka mě jako košer zrovna nepřipadá. Stačilo jednoduché vysvětlení a není co řešit.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od sekal »

Ale ono to vysvětlení přišlo, i když bohužel o něco později než by bylo záhodno.. Kdo to sledoval, tak o tom ví...

Jinak to "poučování" na tom webu (a podobných) není dle mého vůbec na škodu, neb se tam člověk dozví často fundovanější a zejména objektivnější informace nežli na takových planých plkárnách, jako je tomu zde a dalších podobných "derivátech".. Jenže to se lidem, kteří vyhodili (a stále vyhazují) enormní částky za předražené a mnohdy evidentní nesmysly, jaksi nehodí příliš do krámu, že ?

Takže co se audiowebu a jemu podobných týče - za mě *thumbs up*....

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od pasul »

Objektivnější informace? Tam se něco změnilo od minula? Musím se tam kouknout. Asi došlo k převratu ne?

Ale vidím, že jsi nám tady kecal. Stále to samé. PC+DIY převodník+DIY preamp+DIY koncák a na konec velké překvapení. Pooooozóóóór. Ááááno. Jsou to DIY bedny. Na závěr bych málem zapomněl - třešnička na dortu - prokabelováno Cablo Vrchlabí v mědi.

Neboj se sekale. DIY věcičky jsou fajn. Taky mě to bavilo a stále baví. A dokonce teď něco taky šmudlám. Ale proboha nikomu to nedávám sežrat. Je to totiž k smíchu. Prostě z toho vyplývá jediná věc. Nemáš absolutně žádné zkušenosti s nějakými těmi drahými krámy. No ale v pohodě. Každý někdy začínal.

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od sekal »

Nemám absolutně žádný důvod tady komukoliv dávat něco sežrat a zvláště ne tobě, neb jsi mi zcela u p*dele.. Ostatně to, co jsi svého času předváděl na Slovanetu a následně promptně vymazal, je samo o sobě dostatečně vypovídající..

Stejně tak vypovídající o tvém charakteru je to, že se zde navážíš do člověka, o jehož problémech víš naprosté ho*no a přesto se tady o něm vyjadřuješ, jako nějaký nadpozemský mravokárce...

Nejsem až tak zlomyslný, ale přál bych ti, aby jsi si jen "přechodně" zkusil to, co zažíval (a možná ještě zažívá) L.M., protože tato zkušenost by tě obohatila natolik, že by jsi se propříště vyvaroval, velice mírně řečeno, takových ukvapených soudů...

K dalším věcem týkajících se mé osoby se nehodlám vyjadřovat, neb o mně (opět) víš naprosté ho*no a já nemám sebemenší potřebu ti cokoliv sdělovat resp. dokazovat...

P.S. Ještě malá douška k těm "drahým krámům" - když jsem tady měl možnost nedávno vidět detailně výhybku jednoho nejmenovaného top modelu reprosoustavy jedné nejmenované ren. značky, vzbudilo to ve mně frenetický smích, neb něco takového se hned tak nevidí....:lol:

Uživatelský avatar
Patmann
Příspěvky: 619
Registrován: 17 dub 2008 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Patmann »

*offtopic*
Je zajímavé,jak někdo něco vidí,neslyší,ale "ví" jak to hraje :roll: Sekale *thumbs down*
No ale jestli jsi v METRIXU tak pardon...

sekal
Příspěvky: 1502
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od sekal »

Ukaž mi laskavě, kde v mé reakci jsem se vyjadřoval, že "vím, jak to hraje" Patmanne..:roll: Narážel jsem na zcela něco jiného a tvoji reakci považuji za čistě účelovou, neb nepředpokládám, že by jsi byl tak natvrdlý...
A v MATRIXu rozhodně nežiji, stejně jako pánové Dudek, Bunta, Malaník, Sýkora a další s jejich kvalifikací a dlouholetými prakt. zkušenostmi, o kterých se tobě a tobě podobným může jen zdát....

Uživatelský avatar
Patmann
Příspěvky: 619
Registrován: 17 dub 2008 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava zesíku ONKYO INTEGRA A 8850

Příspěvek od Patmann »

Má narážka byla jen na to,že jsi viděl výhybku,myslím,že vím kterou a nemyslím si,že vidět že je něco špatně vždycky znamená,že to špatně hraje... Tož tak...,ale neber to moc vážně,je pátek večér ;)
Mno a jestli jak píšeš, se řadíš ke kapacitám, které jsi vyjmenoval, tak to klobouk dolů a pardon,že jsem si dovolil takto oponovat...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti