Pioneer A-A9-J

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Seeker
Příspěvky: 58
Registrován: 28 zář 2009 11:42
Kontaktovat uživatele:

Pioneer A-A9-J

Příspěvek od Seeker »

Zdravím,
je na tomto fóru někdo, kdo reálně má (nebo vlastnil) tento zesilovač? Potřeboval bych poradit s jednou věcí.

Uživatelský avatar
necone
Příspěvky: 10
Registrován: 21 bře 2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer A-A9-J

Příspěvek od necone »

Měl jsem jej. Co tě zajímá?

Seeker
Příspěvky: 58
Registrován: 28 zář 2009 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer A-A9-J

Příspěvek od Seeker »

Už se mi před časem pár majitelů ozvalo (přímým mailem). Jde o (ne)linearitu potenciometru; u mé A9 je poněkud atypické, že v podstatě takové to běžné poslechové zesílení, které má plusmínus naprostá většina zesilovačů (vztaženo k ciferníku hodin) zhruba někde okolo 9 až 10 hodiny (pochopitelně mám na mysli bedny s cca průměrnou citlivostí a zes. okolo 60 w/8Ohm, tak toto nastává u té mé A9 až někde u 14 hodiny (s ukazatelem na displeji 40 dB). Co už mám zjištěno, tak intenzita hlasitosti s údajem dB na displeji u všech A9 zhruba sedí, ale u té mé je zkrátka posunuta až do té druhé poloviny dráhy, jakobych měl zařazen attenuator. Jinak vztaženo k ceně, zvlášť k té za kterou se v dnešní době po inzercích prodává je to vynikající zesilovač, škoda jen, že aktuálně má Pioneer všeobecně výrobní problémy (nejvíc patrné u síťových přehrávačů), včetně údajně i vyjasnění firemně-vlastnické identity.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host