Předzesilovač AIYIMA T20

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Papolius
Příspěvky: 158
Registrován: 07 čer 2009 23:47
Kontaktovat uživatele:

Předzesilovač AIYIMA T20

Příspěvek od Papolius »

Ahoj všem.

Má někdo zkušenost s tímto preampem? Momentálně jedu pasivní předzesilovač a koncák Bryston, dlouhodobě směřuji zpět k elektronkám v předzesilovači, a ohlasy na toto zařízení jsou až neuvěřitelné, bohužel nevím, jestli to nejsou ohlasy od lidí s nižšími nároky a znatelně horším vybavením.

Kde vidíte největší slabiny tohoto řešení? Zdroj? Tyto konkrétní lampy?
Pošlete mi prosím případně odkazy na zajímavé preampy, ideálně bazar :-)

Díky moc za postřehy a živou diskuzi.



https://www.aiyima.com/products/aiyima- ... S2ZlJoqLqD

lubin
Příspěvky: 576
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Předzesilovač AIYIMA T20

Příspěvek od lubin »

Za 200 dolarů není co řešit. Prostě si jo kup, vyzkoušej a dej vědět. Elektronky budou potřebovat tak 20 hodin na zapálení, možná 50h. Pak můžeš i vyzkoušet jiné. Třeba NOS. Ps vane umí některé věci dobře, jiné hůře. Nebo to dovez ke mně, já jsem také zvědavý....můžeme i flašky vyměnit za desítky dalších druhů ať víš, co jde případně z preampu vytáhnout.

Papolius
Příspěvky: 158
Registrován: 07 čer 2009 23:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Předzesilovač AIYIMA T20

Příspěvek od Papolius »

Lubin---Nakonec řeším úpravu DACu SMSL SU8 do elektronkové verze, uvidíme, kam se tím dostaneme, pokud vše dopadne jak má, bude to bomba. Napíšu až bude hotovo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti