Proton 520

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
luhops
Příspěvky: 1
Registrován: 24 črc 2014 19:26
Kontaktovat uživatele:

Proton 520

Příspěvek od luhops »

Vážení hifisti. Obracím se na všechny pro radU,neboť si nevím rady s jednou závadou. Mám z druhé ruky výše zmíněný zesilovač Proton. Mám tu značku rád,je to můj již třetí. Ty zesilovače hrají prostě krásně,přesně tak jak mi to vyhovuje. Bohužel mám závadu a já nevím čím by to mohlo být a kdo by mi to opravil. Oba kanály hrají stejně,pravý hraje krásně čistě,ale levý hraje jako kdyby odešel basový reproduktor. Chraplavý zvuk,dělá to již při malé hlasitostí,se zvyšující je to již neposlouchatelné.Jako by prostě byl "odpálený středobas". Ale není,protože když připojím můj další zesilovač tak je vše naprosto bez problémů,zvuk čistý při jakékoliv hlasitosti. Prostě je něco s tím levým kanálem a já nevím co. Věřím tomu,že by ani závada nebyla drahá,tyto staré zesilovače jsou dobře opravitelné,elektronika skoro žádná.Jinak všechny potenciometry chodí naprosto bezvadně,bez šumu apod. Vše jinak funkční. Nechtěl bych se ho zbavovat,je to krásný kousek,velmi zachovalý,čistý,z nekuřáckého prostředí a skvěle hrající. Nevěděl by zde někdo co by to mohlo způsobovat a případně kde by se to mohlo nechat opravit? Nejsem elektrikář a do těchto věcí se nechci pouštět. Jinak mám k dispozici i servisní manuál. BUDU RÁD ZA KAŽDOU RADU. PŘEDEM DĚKUJI


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host