Vincent SV 233

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Hyri
Příspěvky: 4
Registrován: 21 úno 2014 05:13
Kontaktovat uživatele:

Vincent SV 233

Příspěvek od Hyri »

Zdravim, uvazujem o kupe tohto zosilovaca, repro mam B&W 604S3, doteraz som pouzival ako zosik onkyo tx SR 600, zdroj signalu vacsinou PC cez digital out. bude mat takyto upgrade nejaky prinos, pripadne cim zacat ? dakujem za kazdu radu.

Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 301
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Vincent SV 233

Příspěvek od Sany »

Ten zesák vypadá solidně, http://www.melissa.cz/vincent_v_testech ... -audio.pdf posun by měl být dosti značný ( dle audiofilských měřítek ) , tenhle zesák i když jsem jej neslyšel by neměl přehrát žáden recivr kromě špičkových modelů nad 70tis. Nějaké zkušenosti z recivry mám pár jsem jich vlastnil, několik známých na ně hraje taky a v běžné cenové relaci do 30tis. je to zlé, řek bych že jsou tak na urovni stereo zesáku kolem 12tis.Toliko můj osobní názor.

PavelN
Příspěvky: 387
Registrován: 18 dub 2008 06:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent SV 233

Příspěvek od PavelN »

Ahoj slyšel jsem u Mikea v HK a je to zesík, který má autoritativní kontrolu. Onkyo jsem sice neslyšel,ale tipoval bych to s SV233 na pevnější basy, lepší dynamiku. Celkově by reprodukce měla "více ožít". Co se týče charakteru zvuku, tak těžko říct. Musel bys slyšet. Lze to doladit repro kabely. Pokud bude SV 233 za cenu kolem 15 tis. Kč, tak bych neváhal.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host