VINCENT SV 236

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

VINCENT SV 236

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Jaký ja váš názor na tento zesilovač ?Jak by zapadl do sestavy repro Tannoy 635, cd Cambridge audio azur 640 C V2.0 repro kabely Dynavox. Pro-Ject Xpression III.Díky za vaše názory a podněty

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od kazzatel »

Co takhle zadat podobnej dotaz do delfský věštírny ? Se z tebe po....

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od Aleska »

Tuto kombinaci zde určitě nikdo neslyšel - dohodni se s prodávajícím a vezmi Tannoy k němu, nebo zesík k tobě. Bude-li se prodávající cukat, jdi od toho a nekupuj zajíce v pytli. Ty Tannoy 635 jsou dost specifické a tak bych se s tímto dotazem obrátil na někoho, kdo je měl, například Lubos, nejsou to (zcela náhodou) ty samé ? :lol:

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Ne ,kupoval jsem je nový ve studiu v Krupce.A co ten zesilovač?

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od Aleska »

Myslíš tohoto ?
Obrázek
Jeho test je v Stereophile a vychází jim *thumbs up* .
Možná, že by si k sobě i zvukově sedli, ale chce to vyzkoušet, ty s ním budeš žít.

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Ano je to on.Někdo tvrdí že má ostřejší zvuk.Ale ono asi záleží na kombinaci.Když pročítám různé recenze tak za chvilku mám :shock: Proto mě zajímá osobní zkušenost.Lepší se dvakrát zeptat než pak *fnuk*

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od Aleska »

Hybrid a ostřejší zvuk ?
Mám takový pocit, že jej měl i Pipis a osobně bych prohledal český web a zeptal se na majitele na jejich názor, věřím, že většina odpoví.

Vraný
Příspěvky: 21
Registrován: 02 pro 2008 22:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od Vraný »

Slyšel jsem jej chvíli na AC Lesiure 3 MK. Je to opravdu silný a rychlý zesilovač, Metalica v jeho podání byla skoro jak na koncertě. Přišlo mi že bedýnky v této kombinaci byly až přebuzené. Ostrý mi nepřipadal. Bude záležet na kombinaci všech komponentů, ale potenciál 236ka určitě má.

PavelN
Příspěvky: 387
Registrován: 18 dub 2008 06:52
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od PavelN »

Je tu řeč o SV 236 nebo SV 236 Mk?

SV 236 Mk je o velký kus dále.
SV 236 Mk a původní verzi jsem poslouchal na Aurum Cantus V3M.

SV 236 mk má pevnější kontury zvuku, je přesnější. O SV 236 Mk jsem uvažoval. Jinak měl jsem Tannoy Sensys DC2 a SV 226 mk.
Rozhodně bych o SV 236 nebo 236 Mk neřekl, že by zvuk mohl být ostrý. Spíš by se dalo říct, že jsou výšky více otevřené v porovnání s SV 234. Je to o osobních preferencích a zbytku sestavy (hodně mohou udělat interkonekty nebo reprokabely)
SV 236 Mk je schopná rozehrát a ukočírovat i náročnější reprosoustavy, takže s těmito Tannoy by neměl být problém.
Je fakt, že SV 236 má hodně objemný bas, takže i Leisure 3 SE mohly hrát jako "velkoobjemové třípásmo".
SV 236 se hodí k analytickým reprosoustavám, kterým chybí expresivnost a stimulace emocí posluchače. Měl jsem i repro Tannoy Revolution 2, kde právě Vincent dodal drive a šťávu reprodukci.

Jinak vynášet soudy, jak bude hrát konkrétní sestava nelze. Je tam mhoho proměnných. Takže lze Vincent SV 236 potažmo verzi mk doporučit a pro ujištění potenciálního majitele si tento zesilovač s jeho repro poslechnout.

kubas
Příspěvky: 272
Registrován: 28 črc 2010 13:38
Kontaktovat uživatele:

Re: VINCENT SV 236

Příspěvek od kubas »

Zdarec ,byl jsem si poslechnout SV 236 u borca z Opavy,zesilovač velice hudební, plný sytý zvuk, vřele doporučuji, bez problémů jakýkoli žánr. Koukal jsem jak nevěřící Tomáš,jestli zesák, tak to je dobrá volba.
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host