XINDAK A600P

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 433
Registrován: 15 srp 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:

XINDAK A600P

Příspěvek od Steve »

Tak jsem byl právě v Tescu a ze zajímavosti jsem tam prolistoval i časopis AUDIO VIDEO. Testují tam, mimojiné i tento koncový zesilovač Xindak A600P, který má výkon 80W v čistém Áčku a jsou nadšení. To mě ani tak nepřekvapilo a dalo se to celkem předpokládat, zajímavé ale je, že jako možnou konkurenci tohoto zesilovače, který stojí 80 tisíc Kč, uvádí referenční AUDIONET MAX, který stojí víc jak 4x tolik a který v německém AUDIU dostal 130 bodů za zvuk!
http://www.stereovision.cz/stereovision ... ndak-A600P
http://www.testberichte.de/test/produkt ... 31353.html

Není to krása? Slyšel to někdo hrát?

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1392
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od NA »

Steve, jen klid. Mam pocit jako bych už slyšel jak otvíráš kešeni :lol:
Potřebuješ na zimu přídavná kamínka, a máš na léto klimatizaci ? ;)
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
vintage
Příspěvky: 800
Registrován: 28 bře 2009 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od vintage »

Hezká armáda kondíků :lol:
Ale jinak ve srovnání s tím co prodávají za 80 tis renomované značky *thumbs up* Rozhodně bych to rád slyšel na pořádných bednách, mohlo by to být zajímavý :-)

boxer

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od boxer »

Na 80W v čistým A to nemá moc velký chladiče.
Ono je otázkou,zda to je skutečně čistý ačko a ne takový to pseudo.

Mimochodem předražený Max-y,nejsou až taková bomba.
Nemyslím cenově. Slyšeno několikrát.

Mimochodem Lachim by mohl potvrdit.

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1392
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od NA »

Nejdůležitější je jak to opravdu hraje, to kolik to umí v čistém áčku není zásadní. Každopádně to ale podle udaného příkonu 350W nemůže být ani celých 2x40 do osmi. Ale i tak to je pěkné, bude to velmi slušně topit a hodiny se budou točit :)
Provedení vypadá uvnitř pěkně, je to kus materiálu a součástek, a to by se mimo asijského výrobce platilo několikanásobkem. To ale ještě nezaručuje dobrý zvukový výsledek, stačí aby byly obvody nevhodně navržené a může hrát lépe chuďoučce vypadající zesilovač renomovaného výrobce za obdobnou cenu. Pokud se to zvukově osvědčí, tak pro ne snobského vyznavače A třídy možné konečné řešení. Pak už jen to nezkazit nějakým kompromisním předkem…
Noble Audio - výroba a prodej

efičák
Příspěvky: 1971
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od efičák »

Musím potvrdit Pavlův příspěvek.
Je o pravda. Někdy může střední model napadá mě Audiolab, přehrát silného děleného svalovce.
NA. *thumbs up*

Uživatelský avatar
vintage
Příspěvky: 800
Registrován: 28 bře 2009 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od vintage »

NA píše:Provedení vypadá uvnitř pěkně, je to kus materiálu a součástek, a to by se mimo asijského výrobce platilo několikanásobkem. To ale ještě nezaručuje dobrý zvukový výsledek, stačí aby byly obvody nevhodně navržené a může hrát lépe chuďoučce vypadající zesilovač renomovaného výrobce za obdobnou cenu.
S tím nezbývá než souhlasit a stejně to platí i o reprosoustavách, drahý výhybky a měniče ještě nezaručují dobrý zvuk, vše záleží na umu konstruktéra *thumbs up*

Uživatelský avatar
Vlasto
Příspěvky: 97
Registrován: 01 pro 2008 15:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od Vlasto »

Treba so precitat recenziu (test) od p. Laba v niektorom z cisel casopisu Audio Video a utvorit si vlastny nazor....

TAB
Příspěvky: 657
Registrován: 30 led 2011 15:32
Kontaktovat uživatele:

Re: XINDAK A600P

Příspěvek od TAB »

Nechci do toho kecat a však ten článek jsem taky četl. Nezapomínejte a už to tady bylo i řečeno, že hodně záleží na obvodovém zapojení a návrhu desky a já jsem teda ještě dobrou konstrukci u čínanů Xindak, Shanling neviděl...Ač nejsem moc na tranzistory tak praxí a selským rozumem si myslím že i taková DPA 330,380 by to přehrála, protože ta konstrukce je prostě dobrá. Tady u xindaku vidím hromadu výkonový tranzistorů což je pěkné a napovídá to, že opravdu to může makat v čisté třídě A. Nicméně když si uvědomím jak dlouhé tam musí být cesty, a ty kapacity atd. tak bych se toho bál. Armáda kondenzátor taky vypadá hezky ale k čemu to? Elektrolytický kondenzátor je jen časovaná bomba, protože to je 90% problémů jakékoliv elektroniky. Chladiče jsou bych řekl asi odpovídající a skutečný příkon neznám. Pokud to bude těch 350W jak tu někdo psal a na kanál tak by z toho šlo vymáčknout cca těch 2x 40W v A tř. Chtělo by to nezávisle poslechnout a oměřit páč v této branži se nedá ničemu věřit :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host