Xindak XA-6950

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Mike
Příspěvky: 594
Registrován: 04 kvě 2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Xindak XA-6950

Příspěvek od Mike »

Máte s tímto zesilovačem někdo zkušenosti? Říká se že je to přímá konkurence Vincentu a cenově se jedná o velmi zajímavý model.

Mike
Příspěvky: 594
Registrován: 04 kvě 2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Mike »

Jedná se o toto

http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... 6%26um%3D1

Provedení se mi zdá velmi slušné.

Uživatelský avatar
Pavel Diok
Příspěvky: 176
Registrován: 16 říj 2008 22:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Pavel Diok »

Klidně se na to přijď podívat do studia, mám oba typy, protože ty jsi napsal do záhlaví XA-6950, ale v tom odkazu je model XA-6950V a to je jiný model, ale slyšet můžeš oba, XA-6950 je jemnější, ale jinak celkově Xindak hraje daleko tepleji než Vincent a má velmi hutné spodky, záleží s čím to chceš spojovat.
Hifi Studio Panský dvůr

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od agavel »

Tak to v tom případě vypadá, že na tvou muziku by takhle "z netu" měly být lepší Vincky. V Ostravě by se toho ale dalo sakra slyšet.

Mike
Příspěvky: 594
Registrován: 04 kvě 2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Mike »

kdo říká že je to pro mě ? ;)

Uživatelský avatar
Pavel Diok
Příspěvky: 176
Registrován: 16 říj 2008 22:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Pavel Diok »

Tady jsou obrázky toho XA-6950 bez V, který není v tom odkazu Mika. Tam je model XA6950V. Chystám podstatně lepší ceny na všechny Xindaky, než jsou doposud v ceniku.

Obrázek
Obrázek
Hifi Studio Panský dvůr

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Mark Levinson »

Pavle,
jen čistě ze zvědavosti. Prosím Tě, jaký je rozdíl mezi těmi zesilovači s "V" a bez "V"? Tento zesilovač znám od Tebe ze studia, ale nenapadlo mně že jsou dvě modifikace. Vzhled mají ale stejný, ne?

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od pasul »

Měl jsem nedávno zapůjčen jeden z integrovaných modelů Xindak. Upřesní Pavel. Systém byl Emm Labs CDSD se a DAC6e jako zdroj. Kabely symetrické stříbro Oyaide FTVS-910 přímo do Xindak. Z něj obyčejný kablík do reprosoustav Bowers and Wilkins 801 N. Chvíli trvalo, než se zahřála lampa v tom Xindaku a Emm taky chvíli potřebuje. Ovšem to co se potom dělo, byl mazec. Je to jednoduché. Obrovský zvuk. Přesně podle představ Brněnské kliky. Takový Ozzy Osbourne-No more tears Japan Mini LP byl takový nářez, že člověk se okamžitě zježí po celém těle. Jako na koncertu. Antonio Forcione-Touch Wood. Neskutečný detajl(To je hlavně díky Emm Labs) s přesnou kontrolou v prostoru jednotlivých kytar. No mazec.

Tento Xindak za 20K to zvládl bez nejmenších problémů a bez jakýchkoli námitek. Provedení těchto zesilovačů je naprosto špičkové a při pohledu na top model firmy, by se mohlo učit spousty výrobců. Zajímal by mě jak by si poradil nějaký zástupce firmy Vincent. Ovšem bude to mít hodně těžké. Xindak je výborný.

Uživatelský avatar
Pavel Diok
Příspěvky: 176
Registrován: 16 říj 2008 22:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Pavel Diok »

Mark Levinson píše:Pavle,
jen čistě ze zvědavosti. Prosím Tě, jaký je rozdíl mezi těmi zesilovači s "V" a bez "V"? Tento zesilovač znám od Tebe ze studia, ale nenapadlo mně že jsou dvě modifikace. Vzhled mají ale stejný, ne?
Viktore oba mám ve studiu, oba jsou čisté tranzistoráky, ale ten bez V jede do 10 W ve třídě A , pak se přepíná do AB, kde má 100W na 8 ohmů, stejně jako 6950V. Tady je jeho obrázek, víc jich je pak v tom odkazu od Mika:
Obrázek

A ten zesík co měl půjčený Pašul byl XA-6200, což je hybrid taky s výkonem 100W. Jinak má u nás recenzi na http://www.hifi-voice.com/testy/xindak- ... cd-06.html.
Obrázek
Hifi Studio Panský dvůr

boxer

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od boxer »

Je opravdu schopen Pavle tento hybrid si tak lehce "pohrát" s bednami s 380 mm basákem?

Jen se ptám.

Uživatelský avatar
Pavel Diok
Příspěvky: 176
Registrován: 16 říj 2008 22:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Pavel Diok »

No to se zeptej Pasula, já ty BW s tím neslyšel, ale vím, že nemá problém rozehrát i repra s nízkou citlivostí. Robin sám říkal, že hlasitost měli téměř pořád kolem 9-10 hodiny, tak to asi kontroloval ok.
Hifi Studio Panský dvůr

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od pasul »

Hlasitost byla maximálně 10 hodin a to už Anderson Bfuford řval tak, že se to pomalu nedalo vydržet. Něco jako ty YG acoustic v Mnichově Pavle. Ovšem ten Ozzy v koncertní hlasitosti. To byl mazec. Jak jsme se shodli se Sunesem - PA systém a sedíme na koncertu. Opravdu to bylo výborné. *thumbs up*

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od Mark Levinson »

Ty BW mají myslím, citlivost 91dB. Což není nějak extremně málo.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson píše:Ty BW mají myslím, citlivost 91dB. Což není nějak extremně málo.
Tak tak.

boxer

Re: Xindak XA-6950

Příspěvek od boxer »

91 citlivost (vím o ní)je výborná. Ovšem z druhé strany víme,jak jsou BW této kategorie vždy krmena,aby ukázala co umí.Stačilo něco slabšího a už to nestálo za moc. Ale jinak proč ne Xindak.
OK.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host