DorD

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

DorD

Příspěvek od george67 » 06 dub 2013 12:36

http://dord.webnode.cz/
Jeden z nejlepších zesilovačů co jsem slyšel. Excelentní podání analogového zvuku. Moje Béwéčka hrály jako nikdy. *palec*

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: DorD

Příspěvek od lidumil » 06 dub 2013 12:53

Hm, že by tak trochu skrytá reklama?

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 06 dub 2013 13:36

Proč mluvíš o nějaké reklamě. Ten zesilovač jsem si koupil a jen jsem popsal jaké mám z něj pocity. Ten zvuk je opravdu excelentní. Třeba u Luxmanu je hned v prvním příspěvku odkaz na luxman.cz. A to ti nepřipadá jako reklama?

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 06 dub 2013 13:56

No odkaz na web snad hovoří za vše, ne? Včetně kontaktu na Tebe.

petrL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrL » 06 dub 2013 14:00

Acho jo, proč se musejí Češi pořád ztrapňovat? Stránky v češtině, ovšem nechybí nadpis product list. A věta "Enjoy the analog sound" NENÍ anglicky to, co asi chtějí říct.

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 06 dub 2013 14:05

lidumil píše:No odkaz na web snad hovoří za vše, ne? Včetně kontaktu na Tebe.
No odkaz na web Luxman je tam taky a já nejsem výrobce ani prodejce jen uživatel. Výrobce nemá žádné stánky protože je to malá firmička tak jak by ses asi o produktu dozvěděl víc. Nejsou na trhu jen velké značky které těm malým někdy nesahají ani po kotníky. Tak je myslím dobré upozornit na ty malé, ale možná o to kvalitnější a navíc české. No asi se tato diskuze zvrtla někam jinam než měla. Kdyby to byl odkaz na konkrétní produkt třeba Sony tak by jsi asi mlčel.

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 06 dub 2013 14:23

Nebuď dotčenej, dals odkaz na web, kde jsi jako kontakt uvedenej sám, včetně jakési ankety, takže z toho logicky vyplývá, že jsi prodejce. Nemám vůbec nic proti vlastnímu zesilovači, samozřejmě bych ho rád slyšel u sebe doma, jen mi Tvůj příspěvek přijde jako "každá liška si chválí svůj ocas".

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 06 dub 2013 14:33

Me se na tom nejvice libi 65 wattu ve tride A *headbang*

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 06 dub 2013 19:01

Nějaké bližší údaje o výrobci by nebyly?

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 07 dub 2013 08:32

tujatuja píše:Nějaké bližší údaje o výrobci by nebyly?
Je to kooperace třech lidí, kteří se dlouhodobě zabývají highend elektronikou. Těchto zesilovačů byly vyrobeny dva kusy víceméně na zakázku a jeden z nich mám doma. Už mi rukama prošlo pár zesilovačů je pravda že většina byly klasické a ne elektronkové, ale z tohoto jsem po zvukové stránce opravdu nadšený krásně si sedl i s mýma repro což je u těchto zesilovačů celkem důležité. Dál to tady nebudu vychvalovat bylo by to jak už tady napsal lidumil, že "každá liška si chválí svůj ocas" jen slova a slova. Nejdůležitější je poslech. Nevím odkud jsi, ale pokud by jsi měl zájem tak by asi nebyl problém si ten můj kus poslechnout. Rád si vyslechnu názor na zvuk jiného hifisty. Když tak napiš na email.

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 07 dub 2013 10:44

nějaké foto mého zesíku
Obrázek

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 07 dub 2013 13:09

jaké máš reprosoustavy (druh, značka, citivost)? Okomentuj 65 W v čisté třídě A, které dává tvůj zesilovač. BTW, např. Pass monoblok tranzistorový dává ve třídě A 30 W. Stejně tak mohutný Vincent SP 598 dává pamatuji-li si to dobře 50 W ve třídě A.
Třída A také pěkně topí, takže tak nějak postrádám něco jako masivní chladiče. Myslím, že tento zázrak nepřekonal fyzikální zákony a bude mít třeba prvních deset watů ve třídě A.
Jestli to pěkně hraje a jsou na světě 2 kusy, tak si užívej hudbu. Děkujeme za sdílení tvého nadšení. :D

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 07 dub 2013 15:32

Reprosoustavy BW CDM 7 NT citlivost 90db. Zesilovač má dle upřesnění výrobce 45W. No ono tranzistor a lampa bude trochu rozdíl. Jo topí celkem hodně, ale to u těchto zesilovačů není nic zvláštního. Jelikož je celé tělo z masívního hliníku a je tam spoustu větracích otvorů tak zřejmě dostatečně teplo odvádí, ale nejsem odborník pouze uživatel tak se nebudu s tebou do těchto diskuzí pouštět. Viděl jsem hodně elektronkových zesilovačů a žádný neměl masivní chladiče u tranzistorových to je něco jiného tam opravdu ty chladiče jsou. Nevím kolik stojí ten Vincent co uvádíš, ale tento zesilovač je možná za poloviční či třetinovou cenu zesilovačů ve srovnatelné kvalitě a záleží pak na každém zdali chce mít doma světovou značku nebo mu jde o zvuk. Samozřejmě, že ten značkový hraje taky skvěle, ale bohužel za jiné peníze. Já jsem vsadil na kvalitu za méně peněz. Jo hudbu si opravdu užívám. Ale jak říkám nelepší je vždy jen a jen poslech. Osobně bych si nekoupil zesilovač bez poslechu pouze na základě parametrů a vůbec nejlepší je poslech na vlastním aparátu a tady jsem tu možnost měl tak jsem do toho šel a udělal jsem dobře. Jinak díky za zájem snad to tak stačí. ;)

boxer

Příspěvek od boxer » 07 dub 2013 16:46

Herdek. To je rychlost. Nejdříve 65 W ve třídě A a najednou už je tam 45.
To působí velmi věrohodně.

Obrázek
http://dord.webnode.cz/images/200000023 ... ic/a02.jpg

george67
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od george67 » 07 dub 2013 16:54

[quote="boxer"]Herdek. To je rychlost. Nejdříve 65 W ve třídě A a najednou už je tam 45.
To působí velmi věrohodně.

A čteš i příspěvky výše? "Zesilovač má dle upřesnění výrobce 45W" Ono je vcelku jedno jak to na tebe působí vždyť to není eshop a já ti nic nenabízím.

Odpovědět