Mourdant-Short

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Mike
Kontaktovat uživatele:

Mourdant-Short

Příspěvek od Mike »

Tyto reprosoustavy anglického výrobce,mají mírně kovovější zvuk díky výškám z titanu,středobas má membránu potaženou tenkou vrstvou kovu. Jsem jejich majitelem konkrétně modelu 902i Firma dává do všechno modelů bi-wire terminály. Poctivé provedení za dané peníze. Myslím na start dobré rerpro. Jsem spokojený akorát chtějí trošku údernější zesilovač. Má je zde ještě někdo?

AlienCZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mourdant-Short

Příspěvek od AlienCZ »

Mám téměř neustále k poslechu u kamaráda MS912, jejich nejpovedenější regály. Jo, jsou dobrý, hodně universální, ale v žádném spektru nevynikají, plně se stotožňuji s Dittmannovým hodnocením v testu pět statečných. Bohužel nestíhají bravurně basové kmitočty při excelentních zesilovačích, trochu se s nimi potýkají. Zdá se mi to mírně zkreslené. Nemají na to no. Ale to v této cenové kategorii asi žádné. Momentálně jsou krmeny DENONEM 3805 a je to v pohodě, Thule PA350 set je ale vypráskal tak, že už na to neměly. To XAVIANY 185 držely mnohem lépe. Provedení není co vytknout.

vince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vince »

(avant 902i) Výborné repro.S kvalitním zesilovačem a kabely hrají opravdu dobře.Takhle rychlé basy jsou v této kategorii dost nadstandartní a prostor využívají,co mohou.

JV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JV »

V jednom štúdiu som som počúval regálovky Mezzo 2 a nijak zvlášť ma to neoslovilo. Také nemastné neslané. Pre porovnanie som si dal pustiť BW 685 a to sa mi už zdalo o chlp lepšie. Na záver som ešte krátku chvílu počúval aj stĺpy Mezzo 6, ale charakter zvuku bol ten istý ako pri tých regáloch, akurát tam bolo viacej basu. Možno v iných akustických podmienkach by to mohlo byť lepšie, ale zatial ma táto značka nenadchla. Ešte doplním že to bolo kŕmené nejakou stereo zostavou od rotelu.

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

Sloupy Avant 908i des bes. Myslim si, ze v teto kategorii existuji lepsi budky. Ostatni jsem neslysel, tak nemuzu hodnotit.

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Jejich regálovky jsem měl a hrály hodně dobře a ve své hodně levné kategorii až výborně ostatní výrobky této značky bych nebral tam už poměr cena/výkon není tak skvělý a hlavně se tato firma orientuje na "levnější" věci.
Jistě si najde své zákazníky a pro začínající hifisty je to více než dobrá volba. Hifi je jen o pěnězích ale který koníček není že?
Zdraví Michal

tedwine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tedwine »

Mezzo 6 ----------- v danej cene nieee!

Odpovědět