PSI Audio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

PSI Audio

Příspěvek od dadaft »

PSI Audio

Tak jsem narazil na stránky švýcarské firmy vyrábějící aktivní bedny a studiové monitory,,,,,,,,,,,,,,,,

https://www.psiaudio.swiss/monitors_overview/

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a vypadají fakt skvěle.

Třeba ty třípásmovky A25 ve spojení s ADI 2 Pro DAC, nebo s nějakým preampem od Fejzů, nebo třeba s NAD C 658, to by mohl být naprostý mazec, jak už to aktivní bedny umí. Zvuk, na který se hifisti s pasivy těžce nadřou a stojí 10x tolik...

Obrázek

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Re: PSI Audio

Příspěvek od Bazi 36 »

Pasivy stojí 10x tolik? Koukal jsem na ty třípásma a pár je za 233.000kč orientačně na thomann audio.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Tedy měl jsem na mysli pasivní řešení,ze nebude 10x dražší. Cena za jeden kus zde:

https://www.thomann.de/gb/psi_audio_a25 ... io_red.htm

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

U aktivních repro mi je vsude v popisech ten jeden kus popravde nejasný. Znamená to,ze má kazdá soustava samostatný zesilovač? Nejsou propojeny kabelem jako běžné aktivní bedny?

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

No,je to tak. Každý kus má svůj vlastní integrovaný zdroj,napájecí zásuvku,samostatný zesilovač a cenovku 4.498 éček.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Bazi 36 píše:
29 bře 2019 12:31
U aktivních repro mi je vsude v popisech ten jeden kus popravde nejasný. Znamená to,ze má kazdá soustava samostatný zesilovač? Nejsou propojeny kabelem jako běžné aktivní bedny?
Každý reproduktor ( menič v reproboxe..) má samostatný zosilňovač a aktívnu výhybku pred týmto zosilňovačom. To je princíp aktívu. Káblom je pripojené napájanie 230V a privedený linkový signál napr. z výstupu predzosilňovača.
BVaudio, výroba a predaj

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Tak v tomto pripade,jak vidno,kazdý kus napájen zvlášť,prodávají se samostatně nebo v libovolném počtu kusů,nikoliv jako pár.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

BVa píše:
29 bře 2019 13:10
Bazi 36 píše:
29 bře 2019 12:31
Každý reproduktor ( menič v reproboxe..) má samostatný zosilňovač a aktívnu výhybku pred týmto zosilňovačom. To je princíp aktívu. Káblom je pripojené napájanie 230V a privedený linkový signál napr. z výstupu predzosilňovača.
Nemusí být. Aktivní reproduktory klipsch R-15PM,mají aktivní vlastne jen jeden reproduktor(v nem umístěn zesilovač) a do druhého(pasivního)vede jen repro kabel.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

To nemá nič spoločné s normálnym aktívom ( aktívne kmitočtové delenie na nevýkonovej úrovni, samostatný zosilňovač pre každý menič). Taký pseudoaktív, kde je v jednom boxe stereozosilňovač a reprokáblom je pripojený druhý box s pasívnou výhybkou, to je len úspora krabice pre samostatný dvojkanálvý (stereo) koniec.
BVaudio, výroba a predaj

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Jj,tak jsem to myslel,u běžných levnejsich produktů prezentovaných jako aktivní soustavy,jde vlastně o poloviční řešení. Jeden box pětikilový,druhý ztěží dvoukilový.

skypi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypi »

Fous
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fous »

Ahoj, tady máte českého prodejce http://www.velvetsound.net/cz/psi-audio ... psi-a215m/
Slyšel jsem je a přiznám se moc mne to nenadchlo, za mne výrazně lepší ME Geithain, prodejce stejný. Zdravím Fous

Odpovědět