SACD/CD Players - který si koupit?

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
kamelot
Kontaktovat uživatele:

SACD/CD Players - který si koupit?

Příspěvek od kamelot »

Novinky tohoto roku.

Obrázek

Nový Denon DCD-SX, trochu podoba Esoteriků, cena v přepočtu asi 150 tis. Už ne AL24 procesor, ale AL32 advanced processing.

Obrázek

Zatím bez komentáře, slyšel jsem SA15S1. Doufám, že se Marantz tímto SA15S2 modelem polepšil. Barva pouze champagne.

Obrázek

Tento černoušek se chlubí HDMI výstupem. Typové označení Sony SCD-XA5400ES.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: SACD/CD Players - který si koupit?

Příspěvek od pasul »

Pro mně už z takovýhle strojů nic není.Ale ten první kousek by mohl být dobrý.Marantz je známý svým zvukem.Tedy mně známý zvuk.Pavel Macura má jeden z těch uni přehrávačů a nemůže si vynachválit.

Líbí se mi analogové obvody z diskrétními OZ poskládaných z tranzistorů s J-fety na vstupu.V jednom HER mám zrovna na hajzlíku jejich top model za 200K.Ve vnitř vše perfektně poměděno.Všude nacvakávací ferity na kabelech.Myslím si,že špičková kovová mechanika a ty jejich HDAM moduly.Přepážky mezi jednotlivými obvody.A opravdu pěkný design.Ten se mi líbí opravdu hodně.Jejich konstruktér nebude žádný moula!!!Ten si kupte.Super stroj.

týno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od týno »

mám yamaha s 2300 a spokojenost

progsociety
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od progsociety »

pasul píše:
13 říj 2008 12:00
Pro mně už z takovýhle strojů nic není.Ale ten první kousek by mohl být dobrý.Marantz je známý svým zvukem.Tedy mně známý zvuk.Pavel Macura má jeden z těch uni přehrávačů a nemůže si vynachválit.

Líbí se mi analogové obvody z diskrétními OZ poskládaných z tranzistorů s J-fety na vstupu.V jednom HER mám zrovna na hajzlíku jejich top model za 200K.Ve vnitř vše perfektně poměděno.Všude nacvakávací ferity na kabelech.Myslím si,že špičková kovová mechanika a ty jejich HDAM moduly.Přepážky mezi jednotlivými obvody.A opravdu pěkný design.Ten se mi líbí opravdu hodně.Jejich konstruktér nebude žádný moula!!!Ten si kupte.Super stroj.
Druhý odstavec ma zaujal odbornou analýzou vnútorností a dôsledkami na výsledný zvuk. Akurát mi nie je jasné, ktorý super stroj autor myslel. "První kousek" je predsa Denon, ale potom nasleduje chvála na Marantz. Tak som si nakoniec vybral Sony.

Odpovědět