Topping

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Horal
Kontaktovat uživatele:

Re: Topping

Příspěvek od Horal »

Také jsem si chtěl jen testnout jak jim ty krabičky hrají a u nás nebyly skladem.Tak jsem obědnal na/// HIFIGO /// levný E30 a čekal co bude.
A výsledek se brzy dostavil !!!! Po opravdu komplikovaném celním odbavení a zaplacení cla 830 kč došla použitá nefunkční krabička E30 která nereagovala na nic .
Převodník došel bez nálepky na displeiy a plně nefunkční!! Takže se opravdu soudruzi v na HIFIGO ukázali.
Při informaci o zboží opravdu vzorně z obchodu komunikovali.A jakmile jsem jim napsal jak jsem zboží převzal hned z jejich strany komunikace ukončena.
Rozhodně doporučuji nakoupit Toping přez nějaký náš obchod.
Nakonec když to spočítám ta sranda vyšla na 4330,- a jediný užitek z toho měla ta krabička co se proletěla letadlem,autama a hráli si s ní celníci :lol:

A já se jen už těším až mi dorazí z upgrade na MK3 můj starý dobrý Český CASEA LYNX !!!

Tomáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Toppingy prodávají také na audiophonics,máš to ze zárukou,ale také s poštovným :mrgreen:
https://www.audiophonics.fr/en/dac-with ... 4486.html
Na Hifigo jsem kupoval dvakrát(např převodník gustard X16 asi za 11 tisíc),nikdy jsem neplatil DPH a clo,vždy to na letišti převzalo PPL
a dovezlo až domů (to taky na svých stránkách hifigo inzeruje) *2thumbsup*

Horal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horal »

Tak to bych taky raději,aby mi to bez cla a funkční dovezla PPL,ale dojel nefunkční proclený zmetek🤮🤮
Ono je to celé asi o štěstí a to já neměl.
Všem přeji aby to dovezla PPL bez cla a funkční.

Horal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horal »

Musím se omluvit HIFIGO!!
Skutečně se po delší odmlce ozvali a začali řešit můj zmetkový převodník co poslali.
Rozumná domluva dopadla a dorazil funkční nový Topping E30 .
A nyní ke zvuku. Připojil jsem k němu baterii a slušné RCA kabely Oyaide FTVS-910 Pure Silver jde to do předzesu a konce Primare a repro Atc.
Kupoval jsem to pouze ze zvědavosti a k TV a staršímu cd přehrávači do dětského pokoje,tam je to na základní sestavu .
Musím velmi pochválit funkčnost .Žádné lupance a soubory v DSD zvládá v pohodě. Zvukově je to velmi slušné a má příjemný analogový zvuk co se dá poslouchat dlouho bez nasrání.
Určitě nešlape na paty drahým a lepším převodníkům,ale to se od tohoto levného drobka nečeká.
Po tom jak slušně hraje tento levný převodník bych časem určitě testnul jejich lepší dac a to klidně TOPPING D90 .

Odpovědět