Carpenters

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Aleska
Kontaktovat uživatele:

Carpenters

Příspěvek od Aleska »

Přinesl mi kamarád několik CD s výrokem: „Ty jsi melodik, pochutnej si“ . A měl pravdu. První přišlo na řadu „A Song For You“, druhé a třetí „Singles 1969 – 1981“ a celou šňůru jsem dovršil dvojcédéčkem „Yesterday Once More“ . Nevycházel jsem z údivu, vždyť ty staré známé šlágry tak dobře znám, ano vždyť jsou to Carpenters, kteří plnily všechny hitparády co snad existovaly.
Nádherný, krásný hlas Caren, která bohužel v roce 1983 ve věku 33 let umírá. Mane mi na mysl, kolik asi podmanivých melodií by tato sourozenecká dvojice dokázala dodnes, ale takový je již život…
Co nahrávka to jinak posazený hlas, to je vždy jiná a stále stejná zpěvačka. Někdy mám pocit, že ty samé melodické grify jsem již slyšel od Abby, a nevím co bylo dříve Carpenters či Abba, nebo naopak ? A nebo to prostě bylo dobou, která tento typ soulu potřebovala ? Prostě melodii, pohodu a klid ?
Ty nahrávky jsou skutečně nadčasové, řemeslně perfektní, s prostorem, hloubkou, doslova "zaplňující" celou poslechovku i při snížené hlasitosti, nestresující, neopakující se, prostě hudba a zvuk která neunaví a ne..re...

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Carpenters

Příspěvek od Renown »

Carpenters - mám LP s největšími hity. Výborně nahrané. Má dcera se vždy směje fotkám na obalu. Jak jsou Ti lidé oblečeni a jaké mají účesy. Ale hudba je fajn *thumbs up*

Odpovědět